Hurricani schytali krutý výprask

Karlovy Vary - Na první domácí výhru si florbalisté FB Hurrican Karlovy Vary ještě musí v I. lize mužů počkat. O víkendu totiž dostali pořádnou lekci z produktivity od pražských Black Angels, kteří si odvezli vysokou výhru 9:3.

25.9.2018

Na první domácí výhru si florbalisté FB Hurrican Karlovy Vary ještě musí v I. lize mužů počkat. O víkendu totiž dostali pořádnou lekci z produktivity od pražských Black Angels (v bílém), kteří si odvezli vysokou výhru 9:3.Foto: Deník / Daniel Seifert

Od úvodních minut byl v hale míčových sportů opatrný florbal z obou stran. Skóre otevřeli sice hosté Jakubem Bočkem, ale hurricani dvěma góly dokázali otočit ukazatel skóre ve svůj prospěch, když se do statistik zapsali Michal Klápa a Miroslav Šnajdr.

„Plnili jsme přesně to, co jsme si řekli, že by mělo fungovat, a první třetinu vyhráli o jednu branku. Bohužel to tak vydrželo pouze první třetinu a od druhé třetiny jsme přestali hrát to, co jsme chtěli,“ zklamaně narážel karlovarský obránce Dominik Šíbl na pořádný šok, který Black Angels Varákům na začátku druhé třetiny přichystali, když ze tří střel třikrát skórovali, což bylo zlomovým momentem duelu.

„Nebylo příjemné dostat ze třech střel tři branky. Snažili jsme se z toho oklepat, ale soupeř nám případné zdramatizování zápasu nedovolil,“ poukazoval Šíbl.

Ani závěrečná třetina nebyla v podání karlovarského výběru žádná florbalová hitparáda, když hurricani inkasovali další čtyři branky.

„Soupeř už si zápas hlídal a k ničemu nás nepouštěl,“ podotkl k třetí třetině Šíbl a připojil: „Je to všechno o přístupu, povolili jsme ve druhé třetině a to zápas rozhodlo, takže musíme dodržovat, co si řekneme, celý zápas, více střílet a více se tlačit do branky. To si myslím, že nám chybělo v tomto zápase.“

FB Hurrican Karlovy Vary - Black Angels 3:9 (2:1, 0:4, 1:4).

Branky: 16. Michal Strachota, 19. a 46. Miroslav Šnajdr - 13. , 36. a 57. Jakub Boček, 21. , 43. a 51. Jakub Renčín, 22. a 23. Jan Hněvkovský, 44. Jakub Hromada. Rozhodčí: Müller - Novosad. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. Diváci: 222.

Autor: Daniel Seifert

25.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 20 000 Kč Provozní elektromechanici Provozní elektromontéři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Provádění operativní údržby, odstraňování provozních závad na strojních zařízeních. Předpokladem pro tuto pozici je znalost a zkouška § 50 a ochota pracovat na směny (Po-Pá 5:30-14:00 h a 14:00-22:30 h). Budoucímu/budoucí kolegovi/kolegyni nabízíme práci na HPP v české firmě s 19tiletou tradicí, firemní stravování a možnost využití podnikové dopravy.. Pracoviště: Hr vision s.r.o. -003, 351 32 Hazlov. Informace: Hana Ludvíková, +420 777 595 033. Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 19 880 Kč Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení Pracovník/ce v sociálních službách. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 19880 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Americká 2176/52, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba dle rozpisu směn (práce i v sobotu, v neděli a o svátcích). Náplň práce: přímá obslužná péče o seniory, náročná pečovatelská činnost. Nabízíme: příplatky za směnnost a další příplatky, po zkušební době osobní příplatek, levné obědy, vitamínové balíčky. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 8:00-15:00 h).. Pracoviště: Domov pro seniory "skalka" v chebu, příspěvková organizace, Americká, č.p. 2176, 350 02 Cheb 2. Informace: Vlastimila Lukášová, +420 734 237 881. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Dlouhá 23/38, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (10:00-23:00 h). Požadujeme: praxe v oboru vítána, vyučení v oboru vítáno. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.. Pracoviště: Viva italia s.r.o., Dlouhá, č.p. 23, 350 02 Cheb 2. Informace: Zef Perdedaj, +420 603 376 029. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 20 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři Údržbáři - zámečníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Svatý Kříž 404, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Požadujeme: preciznost, samostatnost, smysl pro zodpovědnost, pozitivní přístup k práci. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-15:30 h) anebo e-mailem.. Pracoviště: Srubmont s.r.o. -005, Svatý Kříž, č.p. 404, 350 02 Cheb 2. Informace: Markéta Coňková, +420 724 567 773.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Toužim čeká duel podzimu

Karlovarský kraj – Deváté kolo krajského přeboru přichystalo na víkend opravdu zajímavou porci fotbalových soubojů. Nejtěžší úlohu v něm bude mít Královské Poříčí, tedy předposlední tým tabulky.

Březová i Viktoria budou hájit domácí tvrz, Ostrov na půdě Motorletu

Karlovarský kraj – V jedenáctém kole Fortuna Divize se představí dva zástupci Karlovarského kraje v domácím prostředí, a to Březová a Mariánské Lázně, naopak na půdě soupeře hraje Ostrov.