To čítalo celkem za účasti dvanácti týmů osmnáct utkání, když každý tým odehrál tři utkání. Nejlépe se s nástrahami prvního kola popasovali v hale míčových sportů, kde se úvodní kolo soutěže odehrálo, hráči v trikotech citického Sokola, kteří jako jediní neztratili ani bod, a po zásluze se tak vyhoupli s plným bodovým ziskem na první příčku v tabulce. Citice slavily hned tři čtyřbranková vítězství, když postupně pokořily Aš, Starou Vodu a karlovarskou Lokomotivu. Druhé místo patří ašské Jiskře, která dosáhla stejně jako dalších sedm týmů na dvě výhry a jednu prohru, ale během prvního kola měla nejpilnější útok, který nastřílel úctyhodných devatenáct branek, když deset z nich měl na svědomí Josef Robausch, který se tak usadil pro změnu na čele tabulky kanonýrů soutěže. Ašáci porazili vysoko nejen karlovarskou Lokomotivu, ale také Starou Vodu. Bodově vyšli naprázdno pouze s lídrem tabulky Citicemi. Třetí místo si drží hornoslavkovský Spartak, který taktéž dosáhl na šest bodů jako Aš, pouze nastřílel o dvě branky méně. Spartakovci vysoko pokořili v rámci sokolovského derby Kynšperk, k tomu pak přidali druhou výhru opět v sokolovském derby, ve kterém vypráskali pro změnu Královské Poříčí. Šest bodů pak mají na kontě také Chodov, FC Cheb, Habartov, Dolní Rychnov a Kynšperk. Naopak po prvním kole krajského přeboru jsou bez bodu hned tři týmy. Poslední, tedy dvanáctá příčka patří za tři prohry karlovarské Lokomotivě, která navíc jako jediná nedokázala vstřelit během zahajovacího kola žádnou branku. O něco lépe na tom bylo Královské Poříčí, které se drží díky vstřeleným čtyřem brankám na předposlední příčce. Třetím bezbodovým týmem je Sokol Teplá, když dvakrát těsně odešel z palubovky poražen, a to v utkání s Habartovem a Dolním Rychnovem, kdy to byla prohra rozdílem jedné branky. Vysokou porážku pak zaznamenala Teplá v souboji s Chodovem.

Výsledky, 1. kolo

Baník Královské Poříčí – Slavoj Kynšperk 1:4. Branky: Dlábik Nick – Opl Jaroslav 2, Havel Radek, Hámor Martin.

Spartak Horní Slavkov – FC Cheb 2:4. Branky: Kvapil Mikuláš, Okal František – Kantor Jindřich, Maxa Michael, Větříček Marek, Švarc Tomáš.

Baník Královské Poříčí – FC Cheb 2:5. Branky: Dlábik Nick, Hlaváč Václav – Strouhal Jakub 2, Kiefer Dominik, Maxa Michael, Větříček Marek.

Slavoj Kynšperk – Spartak Horní Slavkov 2:7. Branky: Hámor Martin, Polskoj Vladimír – Juračka Petr 2, Záhorský Tomáš 2, Goliáš Ladislav, Kapura Petr, Kvapil Mikuláš.

Baník Královské Poříčí – Spartak Horní Slavkov 1:7. Branky: Dlábik Nick – Goliáš Ladislav 2, Kvapil Mikuláš 2, Záhorský Tomáš 2, Juračka Petr.

Slavoj Kynšperk – FC Cheb 2:1. Branky: Havel Radek, Opl Jaroslav – Strouhal Jakub.

Jiskra Aš – Lokomotiva Karlovy Vary 9:0. Branky: Robausch Josef 6, Petříček Jaroslav, Pohlot Tomáš, Turták Daniel.

Sokol Stará Voda – Sokol Citice 1:4. Branky: Řehák Petr – Drechsler Ondřej 2, Migala Kryštof 2.

Jiskra Aš – Sokol Citice 2:4. Branky: Robausch Josef, Turták Daniel – Drechsler Ondřej 2, Marek Viktor, Migala Kryštof.

Lokomotiva Karlovy Vary – Sokol Stará Voda 0:2. Branky: Řehák Petr 2.

Jiskra Aš Sokol – Stará Voda 8:1. Branky: Robausch Josef 3, Turták Daniel 3, Pohlot Tomáš 2 – Suchánek Karel.

Lokomotiva Karlovy Vary – Sokol Citice 0:4. Branky: Drechsler Ondřej, Holovijčuk Daniel, Migala Kryštof, Rakaš František.

Spartak Chodov – SK Dolní Rychnov 2:4. Branky: Rechtorík Zdeněk 2 – Veršecký Jiří, Hotový Stanislav, Dust Dominik, Křenek František.

Sokol Teplá – Baník Habartov 2:3. Branky: Šulík Martin 2 – Pillmayer Tomáš 2, Špeta Martin.

Spartak Chodov – Baník Habartov 7:3. Branky: Hubený Lukáš 5, Rechtorík Zdeněk 2 – Bezděkovský Matěj 2, Regoš David.

SK Dolní Rychnov – Sokol Teplá 2:1. Branky: Lenárt Andrej, Dust Dominik – Šulík Martin.

Spartak Chodov – Sokol Teplá 6:1. Branky: Hubený Lukáš 4, Beleš Jan, Rechtorík Zdeněk – Procházka Alexandr.

SK Dolní Rychnov – Baník Habartov 0:3. Branky: Majka Ondřej, Regoš David, Špeta Martin.