Kuželkářské soutěže pokračovaly dalšími zápasy. Zástupcům chebského regionu se tentokrát příliš nedařilo.

Karlovarský
krajský přebor

Jiskra Aš A - 4
TJ Sokol Teplá - 12
(2467: 2514)

V tomto utkání se sešla rovnocenná družstva, která od sebe v tabulce dělily dva body. Aš byla ta lepší, a tak byla, vzhledem k domácí dráze, favorit. A jak už to tak ve hře bývá, čím víc se chce, tím méně se daří. Toho plně využili hosté a odvezli si z Aše vítězné body.

Z domácích byly nejlepší Pospíšilová 434 a Davídková 433 bodů. Z hostů si nejlépe vedl Velek výkonem 444 bodů.

TJ Lomnice - 13
Jiskra Aš B -3
(2264: 2167)

Lomnické dráhy jsou těžké a navíc zcela nevyzpytatelné. Že na nich mají problémy i domácí, o tom svědčí fakt, že v tomto utkání nepadla ani jedna čtyřstovka a navíc průměr na jednoho hráče v utkání je pouhých 369 bodů! A tak nakonec zisk tří pomocných bodů si Ašští mohou hodnotit jako úspěch.

O pomocné body hostů se postarali nejlepší hráči družstva - Plavec 385 a 1 bod za remízu se soupeřem a Buďka 366 a 2 body za výhru nad soupeřem. Z domácích nejlépe zahrál Volf - 391 bodů.

Také kuželkáři Lokomotivy Cheb se zapojili do soutěží. Áčko Lokomotivy prohrálo v Bohušovicích 3:5, kdy tři opory týmu zahrály pod pětistovku. Body získali hráči: Rajlich, Feksa a Pivoňka, který zahrál nejlepší výsledek družstva – 540.

Béčko Lokomotivy si jelo pro prohru do Kdyně, za družstvo bodovali: Kubík – 434 a Heřmanová – 431.

V domácím derby mezi družstvy Lokomotivy Cheb C a Lokomotivy Cheb D zvítězilo céčko, za které bodovali: Hedrich, Budil, Nováček st.a Hamrová. Za déčko zachraňovali reputaci Schubert s Husníkovou.

Velkou radost udělalo družstvo dorostu chebské Lokomotivy, které hostilo SKK Rokycany.

Domácí vyhráli s přehledem 8:0 a bodovali: Čadek, Husníková a Rejkuba, který byl nejlepším hráčem zápasu.

(kov, glad)