Karlovarsko načalo zápas velmi dobře, během prvního setu si vypracovalo až tříbodový náskok. O ten však v rozhodující fázi přišlo, když za stavu 21:20 šli hosté z Menenu poprvé v duelu do vedení. A právě belgický tým v závěru sahal po vítězství, jenže Vary v dramatické koncovce dokázaly odvrátit čtyři setboly a nakonec urvaly první sadu ve svůj prospěch 28:26.

VK ČEZ Karlovarsko – Decospan Menen 3:0 (28:26, 26:24, 25:17).VK ČEZ Karlovarsko – Decospan Menen 3:0 (28:26, 26:24, 25:17).Zdroj: CEV - Champions LeagueI druhý set přinesl vyrovnanou partii, ve které si Karlovarsko vesměs drželo dvoubodový náskok až do závěru setu. Menen však dokázal za stavu 24:22 odvrátit dva setboly Varů, na ten třetí však již nestačil a prohrál 24:26. To závěrečný set měl již jednoznačný průběh, když ho přetavilo Karlovarsko ve vítězství 25:17.

VK ČEZ Karlovarsko – Decospan Menen 3:0 (28:26, 26:24, 25:17). Rozhodčí: Markejl, Lecourt. Čas: 84 minut. Diváci: 1250. Karlovarsko: Weir, Zajíček, Juhkami, Keemink, Sasak, Ihnát, libero Pfeffer (stř. Kasan, Lamanec, Wiese). Menen: Hänninen, Sinnesael, Dermaux, Vaneste, Van Hoyweghen, Van de Velde, libero Bille (stř. Dedeyne, Capet, Kindt, Stuer, Ocket).