Zúčastnilo se ho na čtyřicet začínajících i zkušených závodnic z domácího oddílu a z DDM Karlovy Vary. Čtyři tituly zůstaly doma.
V 0 B kat. (2004 a ml.) zvítězila Dominika Šafářová před Lucií Dubjakovou (obě M. Lázně) a 3. Bárou Lilou Malinovou (K.Vary).

Další mariánskolázeňské závodnice zaujaly následující místa: 4. B. Rothová, 6. K. Šafářová, 7. T. Laušmanová, 8. K. Křemenová, 9. K. Ryzáková a 12. A. Burdová.

V 0 A kat. (2003) startovaly pouze karlovarské závodnice. Zvítězila K. Nová, 2. N. Hodinová, 3. K. Skopalová.
V I. kat. (2001 – 2002) se seřadily domácí před všemi karlovarskými takto :
1. Linda Čechová, 2. Barbora Bílková, 3. Natálie Henzlová, 4. E. Koubová, 5. C. Sléhová, 6. S. Plzáková, 7. K. Svátová a 8. M. Butorová.

Stejná situace byla i ve II. kat.: 1. Sabina Šafářová, 2. Barbora Kubová a 3. Kateřina Drábová, za nimi se seřadily dvě závodnice z Karlových Varů.
Ve III. kat. startovaly pouze dvě domácí a Markéta Rothová porazila Adélu Zhřívalovou.

Domácím patřilo i dvanáct medailí za jednotlivá finále a stupně vítězů v soutěži Asociace školních sportovních klubů.
Druhý den se vypravila devítičlenná skupinka na velikou soutěž do Prahy. V Sokole Královské Vinohrady Praha se utkalo přes osmdesát závodnic v soutěži výkonnostní MG. Děvčata z Mariánských Lázní se vůbec neztratila.

Ve III. VT poprvé závodila S. Kandráčová a skončila 17. z 30 závodnic. Ve II. VT obsadila 6. místo M. Hejretová a 15. K. Kuglerová – startovalo 27 závodnic.

Ve velké hale závodily starší gymnastky, v I. VT unikla medaile T. Košťálové, která zvítězila v kuželích, ale pokazila stuhu, tedy 4. místo, šestá byla D. Hladíková a osmá T. Vopravilová. Celkem soutěžilo 13 závodnic. O 6. místo se podělily i A. Hladíková s L. Zdrhovou ve VT žen.
Ve startovním poli dvanácti soutěžících pak zvítězila Františka Štěpánková.