Minigolfového turnaje se mohli zúčastnit i náhodní kolemjdoucí

CHEB - Minigolfové turnaje pro veřejnost získávají v Chebu stále více příznivců

17.6.2007

Chebský minigolfový turnaj sklidil velký ohlas u dětí i dospělýchFoto: Chebský deník/Jan Buriánek

Minigolfové turnaje určené pro veřejnost se v Chebu těší veliké oblibě. Členové TJ MG Cheb uspořádali v areálu v Březnické ulici letos již druhý turnaj.

Kromě již tradičních pravidelných účastníků se do hry zapojili i ti, kteří přišli zcela náhodně. Jednou z nich je i Andrea Smolová z Chebu. „Původně jsem se přišla jen podívat, ale nakonec jsem se do turnaje zapojila a získala pohár za třetí místo,“ neskrývala radost ze svého nečekaného umístění.

„Celkově se zúčastnilo třicet hráčů, kteří byli rozděleni do kategorií muži, ženy, žactvo do 12 a mládež nad 12 let,“ uvedl hlavní organizátor akce František Nečekal starší. „Někteří hráči dosáhli velice dobrých výsledků, jako například Michael Řezáč, který dva minigolfové okruhy zahrál na 79 úderů,“ pokračoval.
Tradičním účastníkem chebských turnajů je i rodina Tvrdých z Chebu. „I když počasí lákalo spíše k pobytu u vody, minigolfové turnaje si nenecháme ujít a pokaždé se rádi vracíme,“ prozradil Radek Tvrdý.

„Z těchto veřejnostních turnajů již někteří hráči rozšířili naše oddílové řady,“ dodal František Nečekal. Příkladem za všechny je 17 letý Lukáš Toman, který si prvního července vyzkouší premiérovou soutěžní atmosféru na pro něj již domácím hřišti.
Spokojení byli všichni zúčastnění návštěvníci. Na stupních vítězů se umístili tito hráči. Kategorie žáci do 12 let : 1. Tomáš Ondrovič, 2. Jakub Lojka, 3. Miroslav Sabadin. Mládež nad 12 let: 1. Michael Řezáč, 2. Lukáš Toman, 3. Jan Mašek. Ženy: 1. Renata Tvrdá, 2. Jana Rubášová, 3. Andrea Smolová. Muži: 1. Radek Tvrdý, 2. Karel Zimmel, 3. Michal Plzák.

17.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Strážníci zadrželi hledaného muže

Cheb – Strážníci z Chebu zadrželi hledanou osobu.

Z kapsy mu ukradla plnou peněženku

Cheb – Velmi hbité ruce má nejspíš třicetiletá žena z Chebu – patrně ale asi trochu jinak, než si původně myslel šofér, který se s ní dal na parkovišti do řeči…

Na tržnici byly padělky za čtyři miliony

Cheb – Kabelky, peněženky, pásky nebo třeba peněženky patří ke zbožím, které se stále často padělá. Důkazem je i poslední zátah karlovarských celníků z minulého týdne na tržnici Asia Dragon Bazar na Svatém Kříži u Chebu.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.