V sérii mezi Karlovarskem a pražskými Lvy, která byla před rozhodující bitvou vyrovnaná 2:2, nakonec urvali extraligový triumf před 1 521 diváky, kteří se do haly míčových sportů vtěsnali, v tie-breaku volejbalisté Karlovarska.

Do úvodní sady vstoupili o poznání lépe hráči Karlovarska, kteří nedali hostům z Prahy příliš šancí, a vyhráli ji v poměru 25:14. I druhý set načali lépe domácí, ale Lvi se dokázali otřepat, a dokonce si vytvořili několikabodový náskok, který však dokázaly Vary smazat.

Vše se tak rozhodovalo v koncovce druhého setu, ve kterém si Lvi vypracovali dvoubodový náskok, který nakonec dokázali přetavit ve výhru 25:19 a také srovnání na 1:1 na sety.

Desítky událostí a zásahů mají za sebou hasiči v Karlovarském kraji.
Na balkoně sedmipatrového domu hořel květináč, zasahovalo pět jednotek

Třetí set opět přinesl před zaplněnou míčovkou kvalitní podívanou, kterou přetavili Varáci ve výhru 25:17, a opět šli v napínavé bitvě do vedení 2:1 na sety. I čtvrtá sada nabídla dramatickou podívanou, když tentokrát uspěli Lvi, kteří si vytvořili až pětibodový náskok, na nějž Vary nedokázaly odpovědět, a po prohře 20:25 duel dospěl do pátého setu.

Pátý set načali lépe karlovarští hráči, kteří šli do vedení 3:0 a následně před obrátkou stran navýšili rozdíl na 8:4. Po obrátce však Lvi dokázali vyrovnat na 13:13, ale Karlovarsko zvládlo závěr a vyhrálo 16:14, čímž obhájilo mistrovský titul.

VK ČEZ Karlovarsko – VK Lvi Praha (25:14, 19:25, 25:17, 20:25, 16:14).