Náš klub na mistrovství v kategorii starších žáků reprezentovali Martin Hámor mladší, Jan Thomas Bubanec, Michal Bařina a Barbora Brettlová. Mezi nejmladšími střelci to byli Simona Berglová, Jiří Kába a Vojtěch Baláž.

Martinovi vyhovovala domácí půda a po kvalifikační části se umístil na krásném 2. místě. V eliminačních kolech předvedl pěkné výkony a ve finálních soubojích si došel pro nádhernou bronzovou medaili!

Medaili jsme si nenechali ujít ani v mladších kategoriích. Naše nadějné družstvo ve složení Simona Berglová, Jiří Kába a Vojtěch Baláž si prošlo napínavými souboji, ale nakonec si také vysloužili krásné 3. místo!

V Chebu se už udála řada závodů, ale tento se řadí mezi ty nejvydařenější. Lukostřelci měli krásné zázemí, rodiče a diváci se pobavili, zajistili jsme skvělé občerstvení, děvčata mohla navštívit stánek firmy Mary Kay, nádherné ceny od Travel Free Shopu a našich sponzorů. Každý si zde přišel na své. Nezapomínejme však, že nejdůležitější roli tu sehrála právě lukostřelba, krásný sport, který se i krásně pozoruje. Proto bychom vás na příštích závodech u nás na střelnici vřele uvítali!

Speciální poděkování patří všem našim sponzorům a hlavně hostícímu klubu LK ESKA Cheb a všem jeho členům. Děkujeme!

Petra Zikmundová