Mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu se uskutečnilo v Chodově na Smolnickém kopci. Atleti Unionu Cheb se vrátili zpět ze šesti medailemi a to je opět nesporný úspěch výborné práce trenérů s mládeží!

Mistryní Karlovarského kraje v mladších žákyních se stala Sára Janušková, která vedla po celou trať dlouhou 1100 metrů. Překvapením bylo druhé místo Nikoly Jesenské, osmá doběhla Tereza Kristková. Stříbrnou medaili si vybojovala v mladších předžákyních Aneta Tikalová. V poli 21 atletek byla ještě čtvrtá Helena Čechová, sedmá Daniela Krýslová, devátá Barbora Lučanová a desátá Šárka Dvořáková. Další stříbrnou získal v dorostenecké kategorii Jakub Veselý, který si pro ní musel běžet po trati 3,5 km dlouhé. O jednu bronzovou medaili se zasloužila v nejmladších předžákyních Veronika Nohejlová a mladší předžák Matěj Páník.

Ještě jeden velký přespolák čeká chebské atlety v Ostrově v sobotu 14.listopadu a pak už přijdou na řadu halové závody v Praze. Začínají Mikulášskou halou 5. prosince na Olympu.