Účast na turnaji byla bohužel poznamenaná současnou koronavirovou situací, i tak se ale v hale nakonec sešlo 29 hráčů a hráček.

Hrálo se v kategoriích U9, U11, U13 a U15 ve skupinách. Barvy Slovanu Karlovy Vary reprezentovali v kategorii U9 Matěj Staněk, v U11 Šimon Matějů, v U13 Tereza Lihlová, Matěj Šára, Lukáš Matějů, Tobias Tomín a v kategorii U15 Natálie Hübschová.

A reprezentace to byla víc než úspěšná. Kategorie badmintonového potěru (U9) byla sloučená kluci a holky dohromady (celkem 6 hráčů). Matěj Staněk sehrál krásné a vyrovnané zápasy a utržil 2 vítězství. V konečném součtu mu to vyneslo krásné 3. místo!

Šimon Matějů ve své kategorii U11 vybojoval parádní 2. místo, když ve třísetovém finále nestačil na domácího Nikolase Placka (ten mu tak oplatil porážku z posledního turnaje a bohužel již podruhé mu „sebral“ pohár pro vítěze). Tereza Lihlová v kategorii U13 nestačila také pouze na jednu soupeřku, a to Lucii Pluhařovou z Chlumčan, takže také skvělé 2. místo.

Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii U13 chlapci. A zde konečně cinklo i to zlato! Matěj Šára nenašel v této kategorii přemožitele a celý turnaj vyhrál. Na Lukášovi Matějů bylo znát velké zlepšení od posledního turnaje a zaznamenal opět dílčí úspěchy v podobě vyhraných setů, na větší úspěch to ale zatím nestačí (6. místo). Tobias Tomín si odbyl svoji turnajovou premiéru a získal 2 cenné skalpy soupeřů (4. místo).

No a poslední kategorií byla kategorie starších žáků U15, kde naše Natálie Hübschová získala zasloužené zlato. Protože se v této kategorii sešly pouze 2 hráčky, spojil pořadatel kategorii U15 dívky s U13 chlapci. Celkem tedy bylo v tabulce osm hráčů a hráček a Hübschová prošla celou skupinu bez ztráty jediného setu! Získala tedy i cenu pro nejlepší hráčku v této spojené kategorii.