Jubilejní desátý ročník běžeckého závodu SparRun Mariánské Lázně ovládl v absolutním pořadí Pavel Štěpáník z AK Škoda Plzeň, který dokončil závod, který měřil 6.400 metrů v čase 20:51.1.

Na druhém místě doběhl v konkurenci 178 běžců Andreas Hecht z DJK Weiden a bronz si připsal na účet Tomáš Kožák z SC Start Karlovy Vary.

Fotbalisté Sokolova stejně jako během zimní přípravy, tak i v té letní, poměří své síly s Duklou Praha B, kterou v zimě porazili 3:2.
Baník, Hvězda i Viktoria jsou již v přípravě, Slavia a Olympie ji teprve načnou

Nejrychlejší ženou závodu byla Kerstin Schmidt z Schützenverein Edelweiss Siegritz, když si na konto připsala vítězný čas 24:30.2. Na druhém místě dokončila závod v lázeňském městě Jana Richter v barvách LATV Plauen, a na třetím místě pak Eva Slavíková z Prahy.