Dalším kolem pokračuje dnes okresní nohejbalový přebor.

V čele soutěže je zatím zcela po zásluze celek SKN Skalná. Ten však má dnes volno. Od 17 hodin se hrají tři duely: PSK Cheb přivítá na svém hřišti tým Lázní Kynžvart, Mariánskolázeňští hrají na domácí půdě zápas s Poker Cheb a v posledním střetnutí se dnes utkají nohejbalisté Jiskry Aš B s celkem Lubů.

Vraťme se ale ještě k poslednímu kolu, kdy vedoucí tým Skalné zvítězil na lubské palubovce nad místním týmem 4:2.


„Byl jsem hodně překvapený, jak kvalitní utkání se dá sehrát v hale, kde není možné zkontrolovat stopu balonu. Hodně pozitivní bylo zjištění, že nebyl ani jediný míč, který by vyvolal nějaké spory mezi účastníky.

Očekávání naplnil domácí Miroslav Pecháček, který je daleko silnější v hale než venku na antuce. To dokázal i v utkání se Skalnou, kdy v některých momentech i zastínil prvoligového Radka Ulmona z SKN kalná, který po zápase přiznal, že v průběhu zápasu ho Pecháček herně přehrál. I přesto jsme nakonec vyhráli 4:2. Rozhodla o tom skutečnost, že máme kompaktnější a zkušenější tým. Lubům však patří poklona.

Určitě se s nimi bude muset do budoucna počítat na předních pozicích. Naše kluky bych chtěl pochválit za bojovný kolektivní výkon, po kterém jsme získali další dva body a upevnili si tak první místo v tabulce. Nyní nás před přestávkou čeká na domácí půdě mužstvo Pokru Cheb, na které se těšíme,“ vzkázal Pavel Weinfurter, šéf skalenského klubu.