Šlágrem dalšího kola okresního přeboru v nohejbale mužů byl souboj mezi PSK Cheb A a SKN Skalná. Vítěz duelu měl totiž šanci na přiblížení se k titulu okresního přeborníka.

Domácí tým nastoupil bez lídra Bohuslava Krůty, který byl pracovně zaneprázdněn a hostům zase chyběl ze stejného důvodu Šťastný. Skalenští však vyrukovali s novou posilou – Vlastou Krupičkou, který, jak se později ukázalo, velmi pomohl Skalné k vítězství.

Hosté začali dobře a na hřišti PSK Cheb se ujali vedení 3:1. Domácí se ale nechtěli vzdát a bojovným výkonem snížili na 2:3. I když se nehrál příliš pohledný nohejbal, o bojovnost nebyla nouze, a to jak na straně domácích, tak na straně hostů. Většina zápasů končila třísetovými bitvami. Skalenští šli za svým cílem a ten si také po výhře 4:2 splnili. Zase jsou o krok blíž k obhajobě už šestého titulu v řadě.

„Mrzí mě, že nehrál Bohouš Krůta. Nám zase chyběl Erik Šťastný. Domácí mě velmi mile překvapili svým výkonem. Sportovním gestem mě potěšil Václav Polan (píšeme na jiném místě – pozn. red.). Na soupeři bylo znát, že pravidelně trénuje, což nám chybí. Využíváme tak své zkušenosti, která tentokrát přinesla své ovoce. S výhrou jsem spokojený, ale zůstáváme při zemi. Ještě nás čekají dva zápasy a mnohé se ještě může změnit a zamotat. Rozhodně jsme však udělali další významný krok k obhajobě titulu,“ řekl po zápase Pavel Weinfurter, šéf skalenského nohejbalového klubu.

Výsledky dalších zápasů: Jiskra Aš B – L. Kynžvart 2:4, Luby – M. Lázně 2:4.
Pořadí: 1. Skalná 20, 2. M.Lázně 18, 3. PSK Cheb A 16, 4. Luby 8, 5. L. Kynžvart 8, 6. PSK Cheb B 5,7. Aš B 1.