Závodníci 1. LK Plzeň 1935 stanuli hned dvakrát na stupních vítězů. Muži obhájili loňský titul a ženy si odvezly stříbrnou medaili.

Lukostřelci nejprve odstříleli 72 kvalifikačních šípů, ze kterých se sestavil počet bodů pro daný tým. Už zde prokázalo mužské i ženské družstvo svou dominanci, když obě v kvalifikaci zvítězila. Muži, ve složení Jan Vožech, Erik Ebermann, Tadeáš Kalvas, Matěj Jech, Milan Šustr a Dominik Kalvas po sečtení tří nejlepších výsledků získali 1874 bodů a nechali tak ostatní týmy o osmdesát a více bodů za sebou.

V kategorii žen byla situace vyrovnanější a Jana Cimická, Tereza Boudová, Klára Nechutná, Tereza Brandová, Eliška Beránková a Barbora Soukupová získaly se svými 1658 body před Startem Praha náskok pouhé tři body.

Následovaly eliminační souboje, kde plzeňské ženy získaly volný postup a čekaly na vítězku z duelu Start Praha a Mariánské Hory Ostrava. Lépe se dařilo družstvu Startu, které pokračovalo do finále.

Souboj byl velmi vyrovnaný. V poslední sadě však družstvo1. LK Plzeň 1935 svého soupeře zdolalo a zvítězilo nakonec 5:3. Ženy se tak radovaly z vítězství v posledním kole soutěže, na celkové prvenství ale získané body nestačily. Tým tak obhájil loňskou stříbrnou pozici.

Muži nejprve porazili suverénně družstvo Startu Praha 6:0. V tom samém kole také podlehl Prostějov Chrástu. V duelu o třetí místo se plzeňský tým zkoncentroval až ke konci souboje s Chrástem. Po vyrovnané eliminaci musel rozhodnout až rozstřel, ve kterém byl plzeňský tým lepší a zvítězil 5:4. Mužstvo 1. LK Plzeň 1935 tak slavilo bronz z posledního kola a celkové vítězství v kategorii mužů.