První mistrovské utkání fotbalové 1. B třídy zvládla domácí jedenáctka na výbornou. Navrátilci z Německa František Novák s novým kapitánem Jiřím Holým prokázali své fotbalové kvality.
FK Skalná 6
Baník K. Poříčí B 2
po poločase 3:2

Celý tým předvedl kvalitní, kolektivní a fotbalový výkon.
První poločas měli domácí borci více ze hry a vytvářeli si jednu šanci za druhou ke spokojenosti více než 100 diváků.

První branku vsítil tradičně dobře hrající Tomáš Pěček – 1:0. Po chvíli dal svůj druhý gól po pěkné kombinaci opět Tomáš Pěček a Skalná byla na koni – 2:0. Potom přišla chyba domácího brankáře Máchy, když míč prošel téměř od rohového praporku po zemi až do brány – 2:1. Hosté se tímto gólem dostali do hry. Do poločasu ale padly ještě dvě branky. První vstřelil po samostatné akci domácí rychlík Jaroslav Norek, který hrál výborný zápas – 3:1.

Hostům se podařilo snížit z přímého kopu z dvaceti metrů. Svůj podíl na tom určitě měl domácí brankář Mácha – 3:2.
Ve druhém poločasu se hrál opět dobrý fotbal a Skalenští měli s přibývajícími minutami více a více navrch. Na 4:2 upravil po další pěkné akci navrátilec František Novák a od této chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Domácí v úsilí nepovolili a mladý Petr Blasl s přehledem zvýšil už na 5:2. Nejhezčí branka padla v samotném závěru, kdy se v plném běhu opřel do míče František Novák a bombou od břevna asi z 22 metrů pečetil zasloužené vítězství Skalné 6:2.

FK Skalná předvedla spokojeným divákům parádní výkon. Další zápas hraje Skalná v neděli 21.8. od 15 hodin v Bečově.
FK Skalná: D. Mácha - A. Špicel, Jar. Kapic, L. Flaxa, R. Zádrapa, Jos. Kapic, P. Blasl, T. Pěček, J. Holý, J. Norek, F. Novák. Střídali: J.Karlovský a P. Löricz. Trenér: J. Pingert.
Rozhodčí: P. Valíček, M. Chládek a M. Buzna.