V chebské restauraci a pivním baru Walza se konalo slavnostní předávání cen Deníků Bohemia nejlepším soutěžícím Fortuna ligy – jaro 2009.
Set–to–box a poukázku na 100 korun od Fortuny si domů odnesla Hana Utěkalová z Lubů za třetí místo. Za druhou pozici obdržela Alla Fialová digitální fotoaparát a celková vítězka Jarmila Nováková z Chebu obdržela LCD televizor.

Vyhlášení se zúčastnili ale i soutěžící, kteří skončili na čtvrtém až jedenáctém místě, i když v nekompletní sestavě.
„Od devátého kola jsem se držela na čelních místech, ale rozhodně jsem nevěřila tomu, že vyhraji. Do soutěže jsem se zapojila, aby byla legrace a nakonec jsem porazila celou rodinu, což mi udělalo velkou radost. Tahle cena byla vůbec moje první, co jsem kdy vyhrála a televize se bude hodit. Už má místo v ložnici,“ prohlásila třiatřicetiletá vítězka Jarmila Nováková.

Radost z druhého místa měla i Alla Fialová. „Chtěla jsem si zasoutěžit a na konci jsem si pomýšlela i na první místo, ale závěr mi vůbec nevyšel. Ale z fotoaparátu mám radost, budu fotit děti lepším přístrojem, než jsme dosud měli,“ prozradila jedenačtyřicetiletá soutěžící.
„Do soutěže mě vtáhl můj otec, ale nikdy bych nevěřila tomu, že nakonec dopadnu tak dobře. Na podzim jsem měla být také třetí, ale závěr mi nevyšel. Ceny asi rozdám rodině, protože je nepotřebuji,“ uvedla bronzová Utěkalová.

Po předání cen se pak diskutovalo a na řadu přišla slavnostní večeře. Kuřecí směs s rýží všem přítomným chutnala a všichni se pak shodli na tom, že už se těší na nastávající Fortuna ligu – podzim 2009.

Poděkování patří provozovateli pivního baru a restaurace Walza a jeho personálu.

„Zajišťujeme akce dle přání zákazníka, nabízíme zajištění živé hudby, umožníme využití nejmodernější informační techniky instalované na provozovně (plazmová TV, DVD přehrávače, PC, Wifi, karaoke apod.), zajistíme občerstvení, příp. připravíme menu nebo speciality naší originální kuchyně, pro akce doporučujeme grilovaná kolena, kuřata, roládu, studené masové a sýrové mísy. Jsme schopni zajistit pořádání firemních večírků, oslavy narozenin, třídní srazy a podobně. Rezervace je možné zařídit i po internetu (www.walza.cz).

Pro návštěvníky připravujeme řadu akcí. Tou nejbližší, 18. července v našem Walza baru, bude bodypainting. Od 15.00 hod. se budou moci pomalovat dětí návštěvníků naším mistrem malířem. Pro děti jsou připravené soutěže o ceny. A od 20.00 hod. se začne prohánět mistrův štětec po tělech modelek. Na zakončení večera je připraveno překvapení. Srdečně tímto všechny zveme,“ vzkázal Miroslav Matušek, provozovatel restaurace Walza, známá svoji výbornou kuchyní, příjemnou obsluhou a samoobslužným čepováním krušovického piva.