V pátek se hraje šlágr nohejbalového přeboru

Chebsko - Pozvánka na okresní nohejbalový přebor

19.6.2008

Dalšími zápasy pokračoval okresní přebor v nohejbale mužů.
Výsledky osmého kola okresního nohejbalového přeboru: Loko. Mar. Lázně - SKP Skalná 1: 5, TJ Jiskra Aš B - PSK Cheb 96 A 1: 5, PSK Cheb 96 B – TJ Jiskra Aš C 5:1, Sokol Lázně Kynžvart - NC Luby 0: 6.

Zápas mezi TJ Jiskra Aš B a PSK Cheb 96 A se odehrál ve sportovní hale Keller z důvodu průtrže mračen, které proběhlo těsně před zahájením zápasu. K prvnímu zápasu dvojek nastoupilo za Jiskru mládí ve složení Rada – Štych proti zkušené dvojici PSK Krůta, Polan, od kterých tým očekával tutové body, ale opak byl pravdou.V prvním setu sice mladí prohráli 5:10, ale hned ve druhém setu to favorizované dvojici z PSK vrátili i z úroky a vyhráli 10:2. Ve třetím setu, který se hraje od stavu 5:5, si už vítězství nenechali vzít a svou bojovností zvítězili 10:7 a zápas 2:1.V další dvojici nastoupili za domácí Kubš, Kolář proti hostům Hájek M., Čeřovský. Po prvním setu, kdy domácí prohráli 6:10, vystřídal Koláře Brilla M. Obraz hry se obrátil a místní borci zvítězili 10:8. Ve třetím setu se do hry dobře vložil Čeřovský a s dobrou spoluprácí s Hájkem dotáhli zápas do vítězného konce 6:10 (1:2). K boji prvních trojic poslala Jiskra do zápasu trojku Rada, Štych a Kolář proti chebským Krůtovi, Hájkovi a Polanovi 0:2 (7:10,7:10). Po výměně dvojek věřili domácí, že dvojice Rada, Štych srovná stav na 2:2, ale borci z PSK Hájek, Čeřovský odvedli velmi dobrý výkon a domácí prohráli 0:2 (7:10,6:10).

K dalšímu zápasu nastoupili za Aš Kubš s Brillou proti Krůtovi a Polanovi, ale na zlepšenou hru hostů nenašli zbraň a opět prohráli 0:2 (8:10, 6:10). Hosté již měli vítězství jasné a k poslednímu zápasu trojic nastoupili za Jiskru Kubš, Kolář. Brilla proti Krůtovi, Čeřovskému a Chalupnému 1:2 (10:9, 9:10, 6:10). Celkově skončil zápas 5:1 pro PSK Cheb 96 A.

Favorit soutěže – SKN Skalná – zajížděl k zápasu na horkou půdu do Mariánských Lázní. Nohejbalisté Skalné neponechali nic náhodě a žádné překvapení nepřipustili. „Až na několik drobností jsme doladili formu před očekávaným duelem o první místo, který se odehraje v pátek od 17 hodin na hřišti v Lubech, kam bych chtěl pozvat všechny nohejbalové příznivce,“ vzkázal fanouškům Pavel Weinfurter, šéf skalenského týmu, před šlágrem pátečního kola.

19.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Chystají lampionový průvod

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Karlovarský kraj - S poi točí od svých čtrnácti let. Bydlí v Bukovanech a lítá po celém světě. Tomáš Bartoš a jeho nevšední koníček.

Budou mít nového průvodce

Mariánské Lázně -Nový propagační materiál provede turisty Mariánskými Lázněmi. Malý průvodce městem nabídne návštěvníkům vše potřebné na jednom místě.