Chebská atletka Markéta Rejmanová se usadila na prvním místě českých atletických tabulek v běhu na 300 m starších žákyň výkonem 43.07 sek. Povedlo se jí to na prvním kole družstev Západočeské oblasti v Klatovech a výborná byla i na 60 m, kde zvítězila rovněž v novém osobním rekordu 8.31!

I ostatní starší žákyně chebského Unionu podaly výborné výkony. Pro vítězství ve štafetovém běhu 4x60m (32.86) si doběhla sestava – N. Jelenová, D. Rydrychová, M. Nováková a M. Rejmanová. Klára Nejedlá, která rovněž patřila k velkým oporám týmu, si vyzkoušela 100 m překážek (18.20) – druhé místo, třetí byla v kouli – osobák – 9.18 m a pátá ve výšce 141 cm. Z dalších dobrých výkonů musíme zmínit druhé místo Nikoly Jelenové na 300 m (44.62), čtvrté Denisy Rydrychové v dálce (455 cm), páté Magdy Novákové na 100 m překážek (s pádem 21.48) a sedmé v kouli (8.71m), šesté Adély Vavřínové na 60 m (6.58) a sedmé na 1500 m (5.48.39).

Starší žáci už tak úspěšní nebyli. Nejlepší umístění měl Petr Tirala – čtvrtý na 300 m (40.71), šestý na 300 m doběhl Jan Toncar (41.61) a sedmý na 1500m byl Jiří Gregor (5:10.96).

Dorostenka Martina Pechočiáková vybojovala druhé místo na 400 m dobrým časem – 1:01.58 sek. a pátá skončila mezi sprinterkami na 100 m v osobním rekordu 13.20 sek. Juniorky zůstaly za očekáváním. Markéta Macková (100 m – 13.47) a Jana Vítovcová běžela 400 m za 1:03.60. Naopak junior Jakub Dobrovolný nechal celé pole čtvrtkařů za sebou a vyhrál 400 m v kvalitním čase 51.04. Miroslavu Glazrovi prospívá to, že začal trénovat ve skupině M. Janouška - zlepšil se na 54,31 sek.

Nyní čeká chebské atlety vrchol krajské atletiky – mistrovství Západočeské oblasti jednotlivců v sobotu v Plzni odkud, jak doufáme, se nevrátí s prázdnou a kromě dalších osobních rekordů si přivezou i mistrovské medaile!