Žákyně – 60 m
1. Habalová Petra – Sokolov – 8,26
2. Hovězáková Šárka – Stříbro – 8,39
3. Štětinová Iveta – Nýřany – 8,61
300 m – žákyně
1. Brožová Jana – Plzeň – 41,15
2. Benešová Denisa – Nýřany – 44,15
3. Švecová Eva – K. Vary – 44,13
800 m – žákyně
1. Žolnová Karolína – Sokolov – 2:45,19
2. Hrubá Karolína – Stříbro – 2:32,83
Dálka – žákyně
1. Hovězáková Šárka – Stříbro – 493
2. Benešová Denisa – Nýřany – 459
3. Habalová Petra – Sokolov – 448
žáci – 60 m
1. Knížek Jiří – Plzeň – 7,55
2. Gerlický Ondřej – Domažlice – 7,63
3. Stehno Jiří – Chodov – 8,02
300 m – žáci
1. Gerlický Ondřej – Domažlice – 37,34
2. Knížek Jiří – Plzeň – 37,84
3. Tirala Petr – Cheb – 40,94
800 m – žáci
1. Veselý Jakub – Cheb – 2:19,95
2. Toncar Jan – Cheb – 2:20,93
3. Kesl Jiří – Cheb – 2:24,97
Dálka – žáci
1. Šnajdr Jan – Nýřany – 439
2. Příplata Josef – K. Vary – 426
3. Kubeš Jiří – Nýřany – 420
100 m – muži
1. Stark Michal D. Praha – 11,41
2. Kříž Štěpán – Ostrov – 11,55
3. Hatlman Petr – Domažlice – 11,56
400 m – muži
1. Hanzl Jan – Kladno – 48,44
2. Langmayer Petr – Plzeň – 48,65
3. Nepomucký Josef – Praha – 49,99
800 m – muži
1. Satýnek Jaroslav – Bílina – 2:00,77
2. Bečvář Josef – Chomutov – 2:02,93
3. Havlíček Tomáš – Plzeň – 2:07,80
3000 m – muži
1. Tománek Jan – D. Praha – 8:45,24
2. Veber Tomáš – Domažlice – 8:50,45
3. Valášek Jan – S. Praha – 8:51,71
Dálka – muži
1. Beck Tomáš – M. Lázně – 623
2. Antoš Miroslav – Domažlice – 556
3. Čmuda Petr – Chomutov – 550
Oštěp – muži
1. Sekerák David – Kladno – 68,10
2. Bělunek Petr – D. Praha – 66,15
3. Linda Vladimír – Stříbro – 62,95
1500 m – ženy
1. Sekyrová Ivana – Sokolov – 4:40,49
2. Ptáčková Lenka – Plzeň – 4:45,79
3. Mužíková Vendula – Plzeň – 4:51,95
100 m – ženy
1. Brožová Jana – Plzeň – 12,86
2. Fairaislová Petra – Plzeň – 12,89
3. Gerlická Sabia – Domažlice – 13,44
400 m – ženy
1. Becková Klára – M. Lázně – 59,31
2. Fairaislová Petra – Plzeň – 1:00,24
3. Pittermannová Klára – Plzeň – 1:00,58
Dálka ženy
1. Brožová Jana – Plzeň – 534
2. Gerlická Sabina – Domažlice – 474

(jiro)