Opět po roce se sešli příznivci plážového volejbalu na hřišti v areálu Aquaforum ve Františkových Lázních na druhém ročníku turnaje smíšených trojic Fitforum Cup 2.
Tentokrát se do bojů přihlásilo pět týmů, které si to mezi sebou rozdaly systémem každý s každým. Na závěr se bojovalo o třetí místo a vrcholem byl finálový duel.
Roli favorita nakonec splnila trojice A je to! ve složení Werner, Uhlík a Pavlovská.

I přesto, že vítězi kladli soupeři někdy statečný odpor, podával celek A je to! nejkvalitnější a nejvyrovnanější výkony.
„Myslím, že letošní ročník byl velmi vyrovnaný a každý si dobře zahrál,“ konstatovala na závěr akce Kateřina Slavíková, hlavní organizátorka turnaje a členka celkově čtvrtého týmu, který ještě doplnila dvojice pánů Pavel Weinfurter a Zdeněk Macek. „Kačka zahrála z nás tří nejlépe, určitě zaslouží pochvalu. Pokud však chceme pomýšlet na vyšší mety a soupeřit s vítězem, musíme mít v týmu alespoň jednoho, byť bývalého, volejbalistu,“ doplnil spoluhráčku Pavel Weinfurter, podle jehož slov byl po turnaji celý rozlámaný. Inu, čas nezastavíš!

Konečné pořadí

1. A je to ! (Werner, Uhlík, Pavlovská)
2. Dobrý duše (Dvořák a spol.)
3. Fanynka (tým z Chodova)
4. KPZ 120 (Slavíková ,Weinfurter, Macek)
5. PTSPSZPV (Nedbalý, Denk, Jirásková).

Poslední tým měl nejzajímavější jmeno ze všech a navíc taky příšerně točené smečované podání se zadní čáry s podporou větru.
Dle ohlasů účastníků byl turnaj zdařilý a každý se těší na další ročník. Zda A je to! obhájí prvenství, nebo se na třetím pokračování objeví nějaký další adept na vítězství, na to si budou muset účastníci minimálně jeden rok počkat.