V chebské sportovní hale Lokomotiva se odehrálo derby futsalové divize C, ve kterém nastoupili jako domácí Františkolázeňští proti třetímu celku soutěže – HERDu Cheb. Hosté potvrdili roli favorita a celkem přesvědčivě zvítězili.

Františkovy Lázně 2
HERD Cheb 5
po poločase 0:2

Cheb vedl v 11. min. zásluhou Františka Nedbalého. O dvě minuty později přidal druhý gól Dlouhý a první půlhodinu divizního střetnutí uzavřel třetí brankou opět Nedbalý. Domácí se pak v průběhu 34. a 36. minuty dvěma brankami dostali zpět do zápasu. Nejprve se trefil Koza a na 3:2 snížil Daniel Sčislák. S tím se však Chebští nechtěli spokojit, a tak přidali další branky. V 41. minutě zvýšil na 4:1 Bartošek. Ve 48. minutě pak uzavřel brankový účet opět Nedbalý, čímž si na svoje konto připsal hattrick.

Branky: 34. Koza, 36. Dan. Sčislák – 11., 30., 48. Nedbalý, 13. Dlouhý, 41. Bartošek.
Františkovy Lázně: Veleman, Petrák, Sčislák David, Sčislák Daniel, Kučera, Koza, Kříž, Vlk.
HERD Cheb: Vild, Richter, Kamenický, Lavička Luboš, Stejskal, Bartošek, Dlouhý, Nedbalý, Beneš, Karafiát.

„Téměř každý zápas když vedeme, vybereme si dvě tři minuty, kdy ztrácíme koncentraci a soupeři dáme šanci na skórování. Františkolázeňští naštěstí pro nás toho tentokrát nevyužili, jinak mohl být výsledek určitě vyrovnanější. S vítězstvím jsem samozřejmě spokojený,“ prohlásil po utkání Libor Stejskal, vedoucí chebského celku.
Rozhodčí: Vejvoda.