Futsalová divize pokračovala dalšími zápasy a nováčkovi soutěže – Herdu Cheb – se dařilo jen z poloviny. Chebští zaznamenali v Plzni jeno vítězství a jednu porážku, i když byli ke druhé výhře hodně blízko.

Pumidas Plzeň 1
Herd Cheb 6
po poločase 1:4

„Hodně náš výkon ovlivnila absence několika hráčů. Do zápasu tak musel v poli nastoupit i náhradní brankář,“ konstatoval Libor Stejskal, vedoucí chebského celku.
V prvním duelu měli Chebští jasně navrch, což dokázali i výškou skóre. V 6. min. se trefil náhradní gólman Vild – 0:1. O tři minuty přidal další branku Luboš Lávička. Domácí sice v 11. min. snížili na 1:2 a dostali se tak opět do zápasu, ale Chebští už další zvrat nedovolili. V 19. min. zvýšil na 3:1 kanonýr Dlouhý. Dvěma góly pak zvýšil vedení hostů na 1:5 Bartošek a kanonádu završil posledním gólem Chebu Lukáš Lávička.

Do dna Plzeň 4
Herd Cheb 3
po poločase 2:2

Do vedení se už v 9. minutě dostali domácí. O čtyři minuty později vyrovnal Vild po přihrávce Dlouhého. Hned za minutu dostal do vedení hostující mužstvo Bartošek. Z vedení se však Chebští radovali jen minutu, neboť domácí srovnali na 2:2. Pak se dlouhých dvacet minut skóre neměnilo. Až ve 36. min. skóroval Lukáš Lávička a byla to zároveň labutí píseň hostujícího celku. Tři minuty před koncem totiž domácí srovnali a v poslední minutě strhli vítězství na svoji stranu, když proměnili devítku za šestý faul chebského týmu. Ze zisku bodů se tak radovali Plzeňští.

Herd Cheb: Jiří Gonda (brankář), Luboš Lávička, Lukáš Lávička, Stanislav Dlouhý, Zdeněk Vild (náhradní brankář), Zdeněk Bartošek, Libor Stejskal.
„Jeli jsme do Plzně s tím, že první zápas odjezdíme a pokusíme se urvat body a druhý nějak uplácat, aby to nebyl debakl. Jak jsme řekli, tak jsme udělali. Hráli jsme zodpovědně zezadu a trestali. Oni si vybrali den blbec. Nedali ani do prázdné branky. Ve druhém střetnutí jsme začali splašeně. Po gólu jsme se srovnali a začali hrát v klidu zezadu. Čekali jsme na jejich chyby a vyplácelo se. Už ke konci první půle nám začal docházet dech. Druhá půle vycházela dost dobře. S únavou přišla ztráta koncentrace a moc faulů. Jejich vítězný gol byl z devítky po šestém faulu v poslední minutě. S touto sestavou to v Plzni byl úspěch, ale po posledním zápase jsme byli zklamání,“ uvedl Stejskal.