/K odehrání dvou turnajů odjela do Plzně výprava chebských minigolfistů. Ten sobotní byl započítáván do druholigové soutěže družstev a hráči TJ MG Cheb mohou být spokojeni. Čtvrté místo jejich družstva bylo příjemným překvapením a znamenalo do druholigové tabulky body navíc.

V jednotlivých kategoriích se umístili následovně. Muži: 8. Martin Mansfeld, 14. Lukáš Toman, 15. Jan Wolf, 20. Tomáš Bureš. Senioři II. 2. František Nečekal st.. Seniorky: 1. Dagmar Hirschmannová, 2. Jana Nečekalová. Junioři : 1. Jakub Wolf. Juniorky: 2. Veronika Kopecká. Žáci: 2. Michal Lojka.
Velká pozornost byla upřena k nedělnímu turnaji, Krajskému přeboru, který byl zároveň kvalifikací na Přebor Čech. Ten se letos uskuteční v Hradci Králové a všem minigolfistům TJ MG Cheb se podařilo postoupit na tento druhý nejvýznamnější turnaj sezony. Někteří z nich do něj nastoupí s titulem Krajského přeborníka, který se jim podařilo získat právě na plzeňském turnaji.

Michal Lojka v žákovské kategorii a Jakub Wolf v juniorské. Dagmar Hirschmannová si vybojovala stejnou pozici v kategorii seniorek, když vyhrála před františkolázeňskými soupeřkami Danou Dočkalovou a Jaroslavou Fiedlerovou. Jana Nečekalová skončila pod stupni vítězů na čtvrtém místě.
Na stříbrných pozicích skončili další dva chebští zástupci. Juniorka Veronika Kopecká byla druhá za vítězkou Annou Fryšovou z Františkových Lázní. Stejnou pozici obsadil mezi seniory II i František Nečekal st., který se na stupních vítězů vtěsnal mezi dva hráče Františkových Lázní, vítěze Jana Hálu a třetího Jaroslava Kratochvíla. Z chebských hráčů se v mužské kategorii umístil Lukáš Toman na 6., Martin Mansfeld na 11. a Jan Wolf na 12. místě.

(jawo)