V restauraci Březí vlk II ve Velké Hleďsebi proběhl 3. ročník turnaje „ BŘEZÍHO VLKA „ v šipkách na elektronických terčích.

Hlavní pořadatelé turnaje Tomáš Vaněk a Vlasta Blažek vypsali opět tři kategorie – muži, ženy a losované dvojice, přičemž muži hráli 501 double aut, ženy 301 double aut a dvojice rovněž 301 double aut.

Do turnaje se přihlásilo celkem čtyřicet soutěžících a jak je již na tomto turnaji zvykem, všichni účastníci si odnesli nějakou cenu. Přesto po vyhlášení výsledků ještě mnoho cen zbylo , tak pořadatelé rozhodli zbytek cen rozdat losem.
Dva výherci mikrověží pak překvapili přítomné a rozhodli se darovat tyto ceny Dětskému domu v Mariánských Lázních. Byli to Vráťa Cihlář a Igor Panuška.

Celý turnaj se odehrál na čtyřech strojích v příjemném prostředí restaurace Březí vlk II, za což nesporně patří velký dík paní Drahušce Mouchové, rovněž velký dík patří i těm, kteří se na přípravě a průběhu turnaje podíleli a bez nichž by úroveň turnaje rozhodně nebyla tak vysoká. Byli to Eva Hofmistrová, Igor Panuška, Marek Zajan, Josef Vobořil, Josef Hojda, Jiří Malinovský, Milan Čori, Ivan Blažek a Míla Svoboda. Statistické údaje ukončíme sdělením ,ž e turnaj skončil až před půlnocí po téměř 12 hodinách, takže je zcela přirozené, že když se v nočních hodinách závodníci rozcházeli do svých domovů, byli mnozí příjemně unaveni a nebylo to pouze z předvedených výkonů.

V prestižní kategorii mužů se utkalo celkem devětadvacet soutěžících. Vítězem se nakonec stal Míra Purkrt před Petrem Wackou a Michalem Cilinkem.
V ženách se utkalo devět žen a dívek, z nichž obstála nejlépe Martina Janečková. Druhá skončila Eva Hofmistrová a třetí Mirka Bartůšková.
V nejoblíbenější kategorii losovaných dvojic, kterých se přihlásilo rovných dvacet, nakonec vybojovala prvenství dvojice Čečil – Bušek před M. Hojdou s Tomkem a třetí dvojicí Korčok - Čonka.
Průběh turnaje opět potvrdil vzestupnou úroveň a všichni , kteří přišli, se již těší na příští turnaj.

(mič)