Chebská futsalová liga se po roce opět rozjela na plné obrátky. A první zápasy s sebou přinesly hned první překvapení. Rozhodně se nečekalo klopýtnutí Interchmelu Velká Hleďsebe s týmem Hammry Mariánské Lázně. K zoufalství přiváděl střelce Interchmelu brankář Rous. A když už se podařilo gólmana překonat, pomohly Hammrům brankové konstrukce.

1. liga (Skalná)

Quadrille Cheb – Haikwan Team Cheb 3:0 (0:0). Branky: Provazník, Kaššai P., Ďurčák.
Elektro–Euron Cheb – Kováři Cheb 3:0 (2:0). Branky: Sedlák, Čvančara M., Dlouhý.
Carvac Aš – Fova Cheb 0:0. ŽK 2–1.
Quadrille Cheb – Carvac Aš 3:4 (1:4). Branky: Kaššai P. 2, Vrba – Svoboda 3, Šiler. ŽK 2–0. Na hattrick Svobody z první půle se už domácí nedotáhli.
Kováři Cheb – Haikwan Team Cheb 5:2 (1:1). Branky: Oršel 3, Kura, Bláha – Berka, Mika.
Fova Cheb – Elektro–Euron Cheb 3:2 (1:1). Branky: Komberec 2, Prokopec – Dlouhý, Čvančara M. ŽK 1–0. V prestižním utkání se v rozmezí 25. až 26. minuty dvakrát trefil Komberec a otočil tak skóre pro domácí.
Kováři Cheb – Carvac Aš 4:2 (1:1). Branky: Oršel 2, Kura, Bláha – Král, Houdek. ŽK 1–2.
Quadrille Cheb – Elektro–Euron Cheb 2:2 (0:1). Branky: Kaššai P., Ďurčák – Dlouhý, Richter. ŽK 0–2. Když v samém závěru strhl Ďurčák vedení na stranu Quadrille, zdálo se, že už se nemůže nic stát. Ovšem Dlouhý v poslední minutě vyrovnal.
Fova Cheb – Haikwan Team Cheb 6:0 (0:0). Branky: Hyčka A. 2, Bauer J., Prokopec, Švehla, Komberec. ŽK 1–0. Nováček držel krok s favoritem až do 20. minuty, kdy se ucho utrhlo.
Restaurace U krále Jiřího – Autoservis Střížov 3:1 (1:1). Branky: Speierl, Kozlík, Štrébl – Petrák. Rozhodující úder zasadil soupeři lišácky Štrébl, když zcela nečekaně ošálil brankáře Vachůna.
Interchmel Velká Hleďsebe – Gealan Czech Aš 2:0 (0:0). Branky: Čížek, Bezdička.
Kuchyňské studio DM – Hammry M. Lázně 1:3 (0:1). Branky: Novák F. – Nedbalý 2, Doležal. ŽK 2–0.
Restaurace U krále Jiřího – Hammry M. Lázně 6:2 (5:0). Branky: Speierl 3, Kamenický 2, Štrébl – Halama, Nedbalý. Až příliš ustrašeně hráli Mariánskolázeňští první poločas, jakoby už nastupovali na palubovku s vědomím, že nemohou vyhrát. Domácí nabídku plného bodového zisku neodmítli.
Interchmel Velká Hleďsebe – Autoservis Střížov 4:1 (2:1). Branky: Fára 2, Čížek, Slowik – Lukáč. ŽK 0–1, ČK 0–1.
Kuchyňské studio DM – Gealan Czech Aš 7:3 (3:1). Branky: Holý 3, Dvořák 2, Novák F., Schaller – Zavadil 2, Kohutiar. ŽK 1–1. Domácí hýřili pohybem a dobrou kombinační hrou, což v otevřeném souboji o vítězství slavilo úspěch. Za zmínku určitě stojí nechytatelná bomba Dvořáka z uctivé vzdálenosti.
Interchmel Velká Hleďsebe – Hammry M. Lázně 1:4 (1:3). Branky: Slowik – Halama 2, Pilmajer M., Věrný. ŽK 1–1. Hammry zahrály tentokrát výborný zápas a koncentrovaným výkonem překvapily favorita.. Interchmelu se nepodařilo proměnit šance, které si jeho hráči vytvořili. Zejména brankář Rous přiváděl střelce favorita k zoufalství. A když už byl překonán, pomohla branková konstrukce.
Restaurace U krále Jiřího Cheb – Gealan Czech Aš 6:2 (4:2). Branky: Kamenický 2, Finke 2, Speierl 2 – Draksl, Zavadil. ŽK 1–0.
Kuchyňské studio DM – Autoservis Střížov 2:5 (2:3). Branky: Holý 2 – Kubík 2, Petrák 2, Vlk. ŽK 1–1, ČK 1–0.

2. liga skupina A (Cheb)

Atletico Hradčany – Spartak Odrava 8:4 (3:1). Branky: Suchý 2, Němeček 2, Sobotka 2, Krejčí, Ondič – Leonhardt 3, Kopecký. ŽK 0–1.
Restaurace U Muzikanta – FC Real Tuřany 3:3 (2:2). Branky: Vesecký 2, Trojan – Pečinka 2 (jeden z PK), Švec. ŽK 1–0.
Atletico Hradčany – Restaurace U Muzikanta 7:2 (3:2). Branky: Němeček 3, Suchý 2, Krejčí, Čech L.– Vesecký, Böhm. ŽK 0–1. Bojovnou hru domácího Atletica okořenil gólem přes celé hřiště při power–play soupeře brankář Lumír Čech.
Sefip Cheb – PSK P6 Cheb 1:8 (0:4). Branky: Koukal – Kubík 4, Planeta 2, Šmat, Štrér.
Mouchy z Toga – PSK 96 Cheb 4:1 (3:0). Branky: Kohout, Šerdzik, Krž, Rolník – Brychta.
Cosmos M. Lázně – Markéta Cheb 7:0 (2:0). Branky: Kolář 2, Semančík 2, Hadač, Straka, Šmejkal.
Mouchy z Toga – Sefip Cheb 6:0 (3:0). Branky: Rolník a Veselovský po 2, Cajthaml Z., Kohout.
Klepi Team Třebeň – Markéta Cheb 2:0 (0:0). Branky: Vold, Lavička.
Cosmos M. Lázně – Klepi Team Třebeň 3:0 (0:0). Branky: Šmejkal, Hadač, Kust.
Mužstvo Klauni Mariánské Lázně odehraje svá utkání z prvního kola v náhradním termínu!!

2. liga skupina B (Skalná)

Škorpioni Drmoul – White Widow 8:4 (5:1). Branky: Nápravník 5, Matoušek, Gargula, Šaliga – Syroha 3, Ballo. ŽK 0–1. Škorpioni vedli po deseti minutách už 5:0 a pod vidinou jasného vítězství polevili ´vdovám´ snížit až na 5:4. Klid do řad lépe kombinujícího Drmoulu přinesl svým hattrickem během tří minut Nápravník a stanovil tak nakonec vysoké skóre.
Kovoingeneering Cheb – Mushrumi Team Cheb 1:5 (0:1). Branky: Vlasák P.– Milota 2, Tirala J., Fukar, Balogh. ŽK 2–1.
Odpadlíci Cheb – FC Gunners 1:1 (1:0). Branky: Luhan L. – Smaha. ŽK 1–1.
Škorpioni Drmoul – FC Gunners 8:1 (2:0). Branky: Matoušek 5, Gargula, Nápraník, Šaliga – Firbas. Drmoulu se opět dařilo. V závěrečných sedmi minutách vstřelil Matoušek čtyři branky!!
Kovoingeneering Cheb – Whitte Widow 2:5 (0:0). Branky: Červeňák 2 – Syroha 3, Popelka, Baar. ŽK 2–1.
Odpadlíci Cheb – Mushrumi Team Cheb 8:1 (3:1). Branky: Luhan L. 4 , Bláha 2, Liška, Dolejš – Jačka . ŽK 2–3. ČK 0–1.
Kovoingeneering Cheb – FC Gunners 4:6 (2:2). Branky: Břinčil T. 2, Váňa, Vlasák Z. – Firbas 3, Větrovec, Křenek, Fabián.
Škorpioni Drmoul – Mushrumi Team Cheb 6:2 (1:1). Branky: Gargula 3, Šaliga 2, Matoušek – Pagáč, Zbortek P. ŽK 0–1.
Odpadlíci Cheb – White Widow 2:2 (1:1). Branky: Liška, Luhan L. – Spicel, Syroha. ŽK 0–1.
Futurebau F. Lázně – Country Cheb 1:1 (1:1). Branky: Hibler – Mika. ŽK 0–2.
SH Hradební – Stínící technika Kalouš 1:2 ((1:0). Branky: Hurtoš – Danč, Choma. ŽK 1–0.
AFC Baracuda Cheb – Pyramstav Cheb 1:2 (0:1). Branky: Fedorek – Bubanec, Hošek. ŽK 0–1.
Futurebau F. Lázně – AFC Baracuda Cheb 3:3 (3:1). Branky: Muránský 2, Sčislák D. – Kučera, Šimeček M., Šimeček P. ŽK 1–0. Domácí překvapivě vedli už 3:0, ale postupem času se stále více jen bránili, a tak nakonec o vítězství přišli.
Stínící technika Kalouš – Country Cheb 0:1 (0:0). Branky: Gotthelf V. Dramatické utkání od začátku až do konce rozhodla jediná šťastná chvilka.
Pyramstav Cheb – SH Hradební 1:5 (1:1). Branky: Dančo Vl. – Hurtoš 4, Mihal M. ŽK 1–0. Hráči Hradební zvládli toto střetnutí na výbornou, zejména Hurtoš se zaskvěl výborným výkonem a střeleckou pohotovostí.
Stínící technika Kalouš – AFC Baracuda Cheb 3:1 (2:1). Branky: Danč 2, Koloc – Hošek.
Futurebau F. Lázně – SH Hradební 2:2 (1:1). Braky: Hibler, Haško – Hurtoš 2.
Pyramstav Cheb – Country Cheb 1:7 (0:4). Branky: Hošek – Marek 2, Musil Jan, Musil Jar., Kupčák, Mika, Gotthelf. ŽK 0–1. Jednoznačné vítězství Country, které se tím vyšplhalo na druhé místo tybulky za Drmoul.
Tresty: 2. liga B – Petr Chovanec – Kovoingeneering – zastavená činnost do 25. listpadu 2007.
Utkání rozhodovali: Žák, Dobruský, Svatík, Štádler, Vokoun, Grůza, Votruba, Zdvihal, Drahoňovský, Kobielský, Rajtmajer, Novotný, Melničuk, Vejvoda.