Pouhý bod stačil týmu Herd Cheb, aby mohl slavit titul. Jak se však později ukázalo, i to byl úkol nad síly vedoucího týmu krajského přeboru ve futsalu.

Herd Cheb 3
Titanic Chodov 8
po poločase 2:3

Domácí nezačali vůbec špatně. Už v 1. min. se prosadil Peterek a Herd vedl 1:0. Za tři minuty se trefil Kozák a už to vypadalo, že se bude slavit. Jenže hosté rozhodně nepřijeli do Skalné s poraženeckou náladou, ba naopak, bojovali jako lvi a to se jim vyplatilo.
V 7. min. snížil Fojtík a o dvě minuty později srovnal skóre Švéda, který tak zahájil svůj střelecký den. Za další dvě minuty se prosadil opět Švéda a hosté šli poprvé do vedení.

To ještě Chebští ani netušili, že už si Chodovští tento komfort nenechají vzít. Domácí si vytvořili řadu příležitostí ke skórování, ale buď selhal klid při střelbě, nebo se vyznamenal hostující gólman a když už brankáře Chebští překonali, do cesty se jim stavěly brankové konstrukce.

Chodovští hráli dobře zezadu a podnikali smrtící brejky. Za domácí ještě deset minut před koncem vykřesal jiskřičku naděje Kamenický gólem na 3:6, ale to byl také poslední gólový počin chebského mužstva, které zejména ve druhém poločase zůstalo hodně dlužno pověsti vedoucího celku. A když hosté ještě dalšími dvěma brankami uzavřeli skóre na 3:8, bylo jasné, že oslava titulu krajského přeborníka se musí odložit.
Chodov tak uštědřil Herdu lekci z produktivity a zejména hostující Josef Švéda svými pěti brankami ukázal recept, jakže se střílí góly. Ne nadarmo nosí na rukou kapitánskou pásku.

Herd Cheb: Vild – Stejskal, Kozák, Kamenický, Dlouhý, Peterek, Lavička, Hladký, Vesecký.
„Ani mě tak nemrzí, že jsme si už nyní nevybojovali tiul, ale spíš to, že jsme na domácí půdě poprvé prohráli a ještě tak ostudným skóre. První poločas ještě šel, vytvořili jsme si hodně příležitostí, ale chyběl nám klid nebo i štěstí. Soupeř hrál to, co potřeboval – jednoduchý fotbal, my jsme mu to svoji hrou hodně usnadnili. Nedá se nic dělat, stále máme zisk titulu ve svých rukách. Před námi je ještě jeden zápas,“ věří v konečný úspěch Herdu Libor Stejskal, šéf chebského celku.