Další dva zápasy odehráli futsalisté divizního nováčka Herdu Cheb.
Na domácí palubovce ve Skalné se nejdříve utkali s týmem Do dna Plzeň.

Herd Cheb 4
Do dna Plzeň 2
po poločase 2:1

Do vedení poslal domácí celek Richter už ve 3. minutě. O minutu později se po bratrské spolupráci Lávičků trefil Lukáš a Cheb vedl 2:0. V 10. min. snížil plzeňský Lecjaks.

Další dvě branky stříleli opět Chebští. Nejdřív na 3:1 zvýšil Stanislav Dlouhý a na 4:1 František Nedbalý po přihrávce Peterka. Hosté pak v závěru ještě upravili Šťastným na konečných 4:2.
Herd Cheb: Gonda – Lávička Lub., Stejskal, Dlouhý, Nedbalý, Lávička Luk., Beneš, Karafiát, Peterek, Větrovec, Richter, Vild.

Ve druhém střetnutí přivítali fotbalisté Herdu Cheb na palubovce ve Skalné celek Pumidas Plzeň. A tentokrát se Chebští pořádně rozstříleli.

Herd Cheb 10
Pumidas Plzeň 3
po poločase 4:2

Přitom úvod zápasu tomu příliš nenasvědčoval. Domácí sice šli do vedení Richterem ve 4. min., ale hosté už za dvě minuty srovnali. Ve 12. min. Kuna poslal Pumidas do vedení, to ale vydrželo hostům jen dvě minuty, kdy srovnal za Cheb Beneš. Poté se na hřišti strhla přestřelka v roli domácího celku. Tři branky vstřelil Dlouhý, další dvě přidal Nedbalý, Lávička Luboš, po jedné Vild. Hosté už pak výsledek jen kosmeticky upravili na konečných 10:3.
Herd Cheb: Gonda – Lávička Lub., Stejskal, Dlouhý, Nedbalý, Lávička Luk., Beneš, Karafiát, Peterek, Větrovec, Richter, Vild.

(em)