Ve sportovní hale Lokomotivy Cheb startuje dnes mezinárodní turnaj v házené žen O štít města Cheb, který zahájí v 18.25 hodin starosta města Chebu Jan Svoboda.
Tradičního klání se zúčastní reprezentační celky Ukrajiny, Slovenska, Polska a Česka. Program turnaje je rozlosován následovně:

dnes

16.30 Ukrajina-Polsko
18.25 slavnostní zahájení
18.30 Česko-Polsko

zítra

16.30 Slovensko-Polsko
18.30 Česko-Ukrajina

Sobota 7.3.

10.00 Ukrajina-Polsko
12.00 Polsko-Česko
13.45 vyhlášení výsledků a zakončení turnaje

Všechna zúčastněná družstva získají poháry a z každého družstva bude navíc vyhlášena nejlepší hráčka družstva. Kromě toho bude vyhlášena i nejlepší brankářka, střelkyně a hráčka celého turnaje.

Záštitu nad turnajem převzal hejtman Karlovarského kraje PaedDr. Josef Novotný. Karlovarský kraj a město Cheb jsou také hlavními sponzory celé této sportovní akce.

Zítra se v dopoledních hodinách sejdou účastníci turnaje s představiteli chebské radnice, se sponzory a hosty turnaje v prostorách Chebského hradu. Zde bude připraven program a občerstvení ve starobylém rázu, se středověkými kostýmy, pochutinami a nápoji.
Pořadatelé zvou k účasti a podpoře našich reprezentantek všechny příznivce dobrého sportu. Vstupné na dvojzápas je 40,- Kč, mládež do 15 let má vstup na celý turnaj zdarma. Naše reprezentace bude vaši podporu hodně potřebovat, protože síla soupeřů je známa.

(misy)