VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hazlovští tanečníci přivezli medaile

Hazlov - Putovní pohár z rukou primátora převzal Zdeněk Fiala

19.4.2009 1
SDÍLEJ:

Taneční studio Zdeňka Fialy při DDM Hazlov zaznamenalo na závodech v Děčíně vynikajících úspěchů. Foto: Foto: Jiří Marek

Celkem 3680 soutěžících ze 62 tanečních souborů u celé České republiky se zúčastnilo 3. ročníku Dance Děčín 2009. 181 tanečních formací nebojovalo jenom o umístění v soutěžích jednotlivých disciplin, ale také o nejlepší taneční choreografii a soubor.

Této soutěže se zúčastnilo také Taneční studio Zdeňka Fialy při Domu dětí a mládeže v Hazlově. Toto studio obsadilo dvě věkové kategorie v disciplině Street-dance. Juniorskou kategorii zastupovala formace „Adrenalin“ a „Tak vyrážíme“. V této kategorii a disciplině startovalo celkem 20 formací. Po skončení juniorské kategorie, kde museli junioři absolvovat základní a finálové kolo, proběhlo vyhlášení. Po Hazlovské velmi úspěšné. Formace „Tak vyrážíme“ obsadila 1. místo a „Adrenalin“ skončil na místě 3.

Protože závody pokračovaly dál a předpokládaný konec byl stanoven na 1 hodinu, odjel autobus s juniory domů a ti nemohli vidět úspěch svých starších kamarádů. Ve 21,00 začala kategorie mládeže. Zde startovalo celkem 20 formací v disciplině Street –damce z toho tři formace z Hazlova. Opět to bylo velmi náročné protože všichni soutěžící byli již 12 hodin ve sportovní hale ČEZ Děčín. Velmi dobré bylo to, že se všechny tři formace z Hazlova probojovaly do finále. Vyhlášení výsledků v půl druhé ráno bylo velmi vypjaté.

Tři formace z Hazlova ve finále a na třetím a druhém místě TCO Dance Plzeň a TK Karviná. Potom přišlo překvapení vítězem této discipliny se stala formace „Už je po všem“ z tanečního studia Hazlov. Radost všech soutěžích byla obrovská, ale to ještě nikdo netušil co bude následovat. Když proběhlo vyhlášení ve všech disciplinách, vyhlásil primátor statutárního města Děčín vítěze za nejlepší choreografii a nejúspěšnější kolektiv této soutěže. Putovní pohár z rukou primátora převzal Zd. Fiala pro Taneční studio Zdeňka Fialy při DDM Hazlov. Úspěch je to jistě velký. Pět soutěžních formací, všechny ve finále a dvakrát 1. místo, 3.místo a 4. a 5. místo je dobrým příslibem před nastávajícím mistrovství České republiky.

(jima)

19.4.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jaroslav Krajc v akci.

VOLBY 2017: Na Chebsku žádný vážný problém nenastal

Ilustrační foto.

Horní Hrad pod palbou

Do Chebu míří Snow film festival

Cheb - Špičkové filmy o zimních sportech a dobrodružství. To bude další ročník Snow film festivalu, který se i letos uskuteční v chebské Čtenářské kavárně Joker.

VOLBY 2017: Zapisovatelka? I ta má u voleb zodpovědnost

Cheb - Ve volební komisi je důležitou součástí nejen její předseda, ale také zapisovatelka. Například Olga Gregoridesová z Chebu, dělá zapisovatelku při volbách již několik let. Jak sama říká, v jejím volebním okrsku číslo 17 v Májové ulici, se za poslední léta nic závažného nestalo.

Psi i jejich páni se dobře baví při nové hře Hoopers

Chebsko - Štěňata, dospělí psi, voříšci nebo šampioni, ti všichni mohou propadnout novému sportu, který pochází z Ameriky a Holandska.

Na nové kotle je k mání ještě 22 milionů korun

Karlovy Vary - V pořadí již druhou vlnu takzvaných kotlíkových dotací spustil Karlovarský kraj v závěru srpna. Z celkové částky 64 milionů korun, která je k dispozici, zbývá pro majitele rodinných domů k rozdělení ještě kolem 22 milionů korun na výměnu starých, neekologických kotlů za nové.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení