Mariánskolázeňští nezvládli tlak

Mariánské Lázně - Domácí vystříleli všechen svůj střelný prach již v první třetině

9.4.2009

Posledním utkáním sezony se stalo pro hráče čtvrté třídy odložené střetnutí s DDM Rokycany, ke kterému odjeli do Třemošné. Domácí vystříleli všechen svůj střelný prach již v první třetině, aby se ujali vedení 4:1. Mariánskolázeňští chlapci ani za tak nepříznivého stavu však neztratili chuť do hry, zlepšili obranou činnost a tři vstřelené góly znamenaly vyrovnání. Nakonec se tedy rozloučili se soupeřem a vlastně s celou sezonou smírně.

Muži mají naopak ta nejdůležitější utkání ještě před sebou. V prvním střetnutí s Rabidem Tachov nezvládli tlak závěrečných bojů a podlehli na domácím ledě v bojovném, ale hokejově chudém utkání poměrem 4:5. Solidní první třetinu, ve které si mužstvo vytvořilo jednobrankové vedení vystřídal obrovský propad ve druhé části hry, kdy soupeř trestal jeho děravou obranu. Výkony útočníků v posledním dějství vykřesaly jiskru naděje, ale již nestačily na srovnání stavu, který by dal poslední šanci ve formě samostatných nájezdů. Tento neúspěch je ale již minulost a nyní před Mariánskolázeňskými leží odveta 11. dubna v Tachově a pokud uspějí, přijde na řadu třetí rozhodující utkání na domácím ledě 12. dubna.

9.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Chystají lampionový průvod

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Karlovarský kraj - S poi točí od svých čtrnácti let. Bydlí v Bukovanech a lítá po celém světě. Tomáš Bartoš a jeho nevšední koníček.

Budou mít nového průvodce

Mariánské Lázně -Nový propagační materiál provede turisty Mariánskými Lázněmi. Malý průvodce městem nabídne návštěvníkům vše potřebné na jednom místě.