Posledními zápasy skončila podzimní část kuželkářských mistrovských soutěží také pro celky hazlovské Jiskry.


II. KLM A

Jiskra Hazlov – TJ Blatná
3376 : 3229⋌ na body 7:1
Hazlov vyhrál s přehledem, domácí hráli vyrovnané výsledky a hosté přidávali vždy o něco menší. V tabulce družstvo obhájilo páté místo a to je pro Hazlov velký úspěch a nic není ztraceno. V jarní části ještě může družstvo zabodovat a dostat se i na některé ze tří předních míst.
Nejlépe za Hazlov A zahrál v sobotu Šprings Milan 595 kuželek.

III. KLM A

Kuželky Holýšov - Jiskra Hazlov B 3115 : 3024⋌ na body 5:3
Na svůj poslední zápas vyjelo družstvo B do Holýšova. Domácí ukázali o něco lepší výsledky a body zůstaly doma. Nejlépe z Hazlova zahrál Tuček Michal 515 kuželek. V tabulce tak Hazlov B zůstává na desátém místě mimo sestupující zónu a rozhodne jarní sezóna.

II. KLD A

Slavoj Praha - Jiskra Hazlov
1117 : 1234⋌ na body 0:4
Potvrdit vítězství podzimní sezóny nebylo v Praze na Slavoji těžké. Hazlov body přivezl a přes vánoční svátky zůstává na prvním místě v tabulce. Nejlépe zahrál Tuček Michal 441 kuželek.

DIVIZE

Jiskra Hazlov C – TJ Slavoj Plzeň 2601 : 2537⋌ na body 14:2
Body Hazlova pustil jen hráč na třetí pozici Přibyl Jaroslav, když prohrál se svým soupeřem Harmáčkem (419:434).
Ostatní hráči sestavy suveréně sbírali body jeden po druhém. Nejlépe z Hazlova Repčík Pavel 451 kuželek.
Po dohrávkách některých divizních utkání získal Hazlov C krásné páté místo se 14 body, stejně jako družstva na třetím a čtvrtém místě.

KARLOVARSKÝ PŘEBOR

TJ Lomnice A - Jiskra Hazlov D 2381 : 2140 ⋌na body 14:2
Na těžkých lomnických drahách se nevedlo snad nikomu z družstva. Nejlépe zahrál Helmut Peter 384. Nepadla žádná čtyřstovka a domácí jich měli pět, tak byl výsledek zcela jasný.
V tabulce v polovině sezóny zůstává Hazlov D na 9. místě.
Jiskra Hazlov E – Jiskra Lomnice B 2445 : 2528⋌ na body 4:12
I když to zpočátku vypadalo, že se domácím povede dobře, opak byl pravdou. A tak na konci sezony zústává družstvo E bez bodu na poslední příčce v tabulce. Nejlépe zahrála Utikalová Miroslava 423 kuželek.

MEZIOKRESNÍ PŘEBOR

Jiskra Hazlov F – TJ Jiskra Aš B 1589 : 1717⋌ na body 2:8
Ve svém posledním zápase doma družstvo F neudrželo krok s vynikajícím družstvem Aše B. Nejlépe z Hazlova zahrál Mazák František st. 457 a byl to zároveň nejlepší výsledek utkání.
V tabulce meziokresní ho přeboru družstvo Hazlova obsadilo 11. místo se ziskem 4 bodů.

KARLOVARSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Jiskra Hazlov B volno
I když poslední zápas družstvo B nehrálo, v tabulce se nic nemění. Krásné druhé místo v polovině sezóny si všichni velice cení a již se těší na jarní část sezóny.
Loko Cheb - Jiskra Hazlov C
1060:1174⋌ na body 2:6
Ke svému poslednÍmu zápasu sezony zajížděl Hazlov C dorost do Chebu pro svoje další body. I když první body v duelu Rejlkuba: Burianek získal Cheb, byla to poslední ztráta bodů. Potom již Hazlov jasně vedl a získával své další body do tabulky, kde zůstává na třetím místě za svými týmovými kolegy Hazlovem B a Slovanem Karlovy Vary.