Hazlovský kuželkářský oddíl pořádal mistrovství meziokresu jednotlivců v kategorii žáků, žákyň, dorostenců a dorostenek.

Nejlepší žákyně a žáci na přeborech v Hazlově: zleva 3.Odrčilíková Lucie, 2. Stursová Tereza a 1. Linda Utikalová z Jiskry Hazlov. 3. Zoufalý Ondřej 2. Repčík Pavel a 1. Huspek Jakub z Jiskry Aš.

Už od ranních hodin soupeřilo osm žáků a čtyři žákyně, a od 13.00 hodin čtyři dorostenky a patnáct dorostenců. Tito všichni si to rozdali o titul mistr nebo mistryně meziokresu. Dá se říci, že každý oddíl ukousl kousek svého chleba a odvezl si alespoň jednu nebo i více medailií. A jak to všechno dopadlo?
V kategorii žákyň obhájila svůj titul Linda Utikalová z Hazlova vynikajícím výkonem 421 kuželek. Stříbrnou a bronzovou medaili si odvezli děvčata z Lomnice:

Nejlepší dorostenci: zleva 2. Miroslav Repčík 1. Patrik Rada a 3. Seidl František. Foto: M. Utikalová

V kategorii žáků byl boj velice vyrovnaný a zlato si odvezl Jakub Huspek z Lokomotivy Cheb (389). O stříbro a bronz se podělili dva hráči Hazlova: Pavel Repčík (387) a Ondřej Zoufalý (379).

Kategorii dorostenek si svým výkonem první místo odvezla Dagmar Husníková z Lokomotivy Cheb (432) a stříbro a bronz se opět stěhovalo do Lomnice. Čtvrtá příčka patřila Janě Bulínové z Chebu (301).

Svoji dovednost v kategorii dorostenců předvedl tentokrát nejlépe Patrik Rada z Jiskry Aš když zahrál vynikajících 543 kuželek a stal se tak s přehledem mistrem meziokresu. Ani Miroslav Repčík z Jiskry Hazlov se nemusel za svůj výkon stydět a vynikajících 531 kuželek ho dostalo na druhé místo. Jedinou medaili pro Jiskru Šabina vybojoval Seidl František výkonem 520 kuželek. Na čtvrtém až sedmém místě se seřadili Michal Tuček (Hazlov), Aleš Strnad (Hazlov), Ludvík Kliment (Hazlov) a Jaroslav Rejkuba (Cheb).