Již podvanácté se v Merklíně sešli fotbaloví rozhodčí a delegáti, aby se utkali v tenisovém a nohejbalovém turnaji. Všichni zúčastnění se tímto turnajem zároveň rozloučili s dlouholetou fotbalovou rozhodčí Janou Václavíkovou, která se celodenního sportovního klání zúčastnila jako speciální host a její tenisové duely byly brány jako exhibice.

První na řadu přišel tenis. Po duelech v základních skupinách byli hráči podle výsledků nasazeni do závěrečných bojů. Hrálo se na jeden vítězný set a na kurty se postavilo dvanáct hráčů.

Ve skupině o první až třetí místo na sebe narazili Roman Stančík, Míra Skála a Láďa Janoušek. Stančík vyprovodil Skálu 7:1 a Janouška 7:3. Po zásluze tak získal první místo v celém turnaji. O stříbrný vavřín se utkal Skála s Janouškem. Prvně jmenovaný zvítězil 7:4.
O 4. až 6. místo bojovali Jiří Kaucký, Radim Adamec a Petr Berka. Bramborová medaile připadla Adamcovi. Pátou příčku obsadil Kaucký, šestý pak skončil Petr Berka.

Sedmou příčku v další skupině vybojoval Julius Kobielský, který dokázal zdolat Petra Hodače i Rosťu Votíka.
Na chvostu pomyslné výsledkové listiny skončili desátý Jakub Hrabovský, jedenáctý Jan Aubrecht a poslední příčka patřila Václavu Boušemu.
Nohejbalový turnaj dvojic se hrál na dva vítězné sety.

Tandem Rajtmajer – Hrabovský z Chebska prošel turnajem jako nůž máslem a dokráčel si pro vítězství. Pro stříbrné medaile si po turnaji přišli Roman Stančík a Miroslav Skála. Třetí příčka patřila dvojici Radim Adamec a Jan Aubrecht. Janoušek a Berka skončili čtvrtí a pátí Hodač s Boušem. Poslední příčku obsadili Svatík s Kobielským.