Minigolfový turnaj pro veřejnost se vydařil

Cheb - Turnaji přálo počasí

6.5.2009

ÚČASTNÍCI minigolfového turnaje pro veřejnost, který uspořádali už pošesté členové TJ MG Cheb ve svém areálu. Ti nejlepší si domů odnesli poháry a diplomy, ale spokojeni odcházeli všichni s dobrým pocitem příjemně ztráveného odpoledne. Foto: Foto: Jan Wolf

Minigolfovému turnaji pro veřejnost, který se uskutečnil v minigolfovém areálu v Březnické ulici v Chebu, vyloženě přálo počasí. Všech 37 účastníků, pro které turnaj členové TJ MG Cheb uspořádali již pošesté, mohlo být plně spokojeno.

Po odehrání dvou okruhů na betonových drahách byli známi nejlepší hráči a hráčky uvedeného nedělního turnaje. V kategorii do 12 let zvítězila Radka Tvrdá před Veronikou Krákorovou a Šárkou Rubášovou. V další mládežnické kategorii do 18 let zvítězil Ondřej Kocum, který by s výborným výkonem 76 úderů dosáhl na medaili i mezi dospělými. Druhé místo obsadil Jan Tvrdý a na třetí příčce se umístil Tomáš Ondrovič.

Mezi ženami byla nejlepší Yvona Mašková, která si za výkon 80 úderů odnesla pohár za první místo. O 8 úderů více zahrála Renata Tvrdá a vybojovala si druhé místo před třetí Ivou Maškovou.

Muži měli mezi sebou na stupních vítězů nejtěsnější rozdíly. Pohár za výhru zaslouženě obdržel Martin Rubáš s výkonem 76 úderů. O tři údery za ním dohrál Radek Tvrdý, který tak obsadil stříbrnou pozici. Se ztrátou dalších čtyř úderů se umístil na bronzovém stupínku Dušan Naď. Vítězný Martin Rubáš zároveň odehrál nejlepší okruh ze všech startujících účastníků. Na zdolání 18 jamek potřeboval 33 úderů.

Všichni zúčastnění se mohou se těšit na další příležitost změřit své minigolfové dovednosti. O termínu již sedmého veřejnostního turnaje se včas dozvíte na sportovních stránkách Chebského deníku.

(jawo)

6.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Sázení stromků v rámci projektu WeLoveŠumava.
16

Koupili si triko a mají strom na Šumavě

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Chystají lampionový průvod

Mariánské Lázně - Tradiční lampionový průvod den před výročím vyhlášení samostatného československého státu se uskuteční v Mariánských Lázních.

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Karlovarský kraj - S poi točí od svých čtrnácti let. Bydlí v Bukovanech a lítá po celém světě. Tomáš Bartoš a jeho nevšední koníček.

Budou mít nového průvodce

Mariánské Lázně -Nový propagační materiál provede turisty Mariánskými Lázněmi. Malý průvodce městem nabídne návštěvníkům vše potřebné na jednom místě.