Minigolfovému turnaji pro veřejnost, který se uskutečnil v minigolfovém areálu v Březnické ulici v Chebu, vyloženě přálo počasí. Všech 37 účastníků, pro které turnaj členové TJ MG Cheb uspořádali již pošesté, mohlo být plně spokojeno.

Po odehrání dvou okruhů na betonových drahách byli známi nejlepší hráči a hráčky uvedeného nedělního turnaje. V kategorii do 12 let zvítězila Radka Tvrdá před Veronikou Krákorovou a Šárkou Rubášovou. V další mládežnické kategorii do 18 let zvítězil Ondřej Kocum, který by s výborným výkonem 76 úderů dosáhl na medaili i mezi dospělými. Druhé místo obsadil Jan Tvrdý a na třetí příčce se umístil Tomáš Ondrovič.

Mezi ženami byla nejlepší Yvona Mašková, která si za výkon 80 úderů odnesla pohár za první místo. O 8 úderů více zahrála Renata Tvrdá a vybojovala si druhé místo před třetí Ivou Maškovou.

Muži měli mezi sebou na stupních vítězů nejtěsnější rozdíly. Pohár za výhru zaslouženě obdržel Martin Rubáš s výkonem 76 úderů. O tři údery za ním dohrál Radek Tvrdý, který tak obsadil stříbrnou pozici. Se ztrátou dalších čtyř úderů se umístil na bronzovém stupínku Dušan Naď. Vítězný Martin Rubáš zároveň odehrál nejlepší okruh ze všech startujících účastníků. Na zdolání 18 jamek potřeboval 33 úderů.

Všichni zúčastnění se mohou se těšit na další příležitost změřit své minigolfové dovednosti. O termínu již sedmého veřejnostního turnaje se včas dozvíte na sportovních stránkách Chebského deníku.

(jawo)