Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Po prázdninách se chystá školení nohejbalových trenérů

Karlovarský kraj - Účastníci školení si hradí dopravu na akci, stravování, případně ubytování a platí poplatek za licenci

28.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Bedřich Klima

Na základě zájmu ze strany oddílů připravuje Karlovarský krajský nohejbalový svaz školení a doškolení trenérů nohejbalu (licence C a D).
Školení probíhá ve dvou stupních - licence C a licence D. Školení licence C je pořádáno jedenkrát ročně centrálně ČNS a stejným způsobem je pořádáno doškolení pro absolventy, kteří si chtějí prodloužit již v minulosti získanou C licenci.

Doškolení je spíše v rovině teoretické, např. trenéři mají za úkol sledovat a následně vyhodnotit HČJ nebo HK v utkání. Doškolení vždy směřovalo k nějaké větší nohejbalové akci - MČR, turnaje, ligový zápas, aby bylo možné sledovat TOP úroveň. Doškolení bylo vždy v rozsahu 6 - 8 hodin (45 minut hodina). Školení licence C bylo vždy dvoudenní, v rozsahu cca 22 hodin sobota a neděle do odpoledne. Obsahově přibližně 14 hodin přednášky, 7 - 8 hodin praxe v tělocvičně.

Školení a doškolení licence D pořádají KNS, avšak ČNS vysílá lektora, aby byla zajištěna obsahová i formální stránka vzdělávací akce.V rámci doškolení je pouze jeden lektor, na školení přednášejí 2 - 3 lektoři. Každá akce musí mít také svého vedoucího, který za celou agendu toho školení (poplatky, seznamy účastníků., předání metodických materiálů , třídní kniha atd.). Na akce se mnou jezdili např. V. Kopecký, A. Opravil, M. Svoboda, Vl. Stehlík, J. Kresta.

Účastníci si hradí dopravu na akci, stravování, případně ubytování a platí poplatek za licenci, ze kterého se platí případné pronájmy tělocvičny, hřišť a učebny a také se hradí náklady na lektory (cesťák a hodinová mzda lektora podle odpřednášených hodin). Naproti tomu účastníci získávají metodický materiál o nohejbalu. Akce jsou pořádány tehdy, když počet zájemců je alespoň deset, aby účastnický poplatek nebyl zbytečně vysoký.
Nově od letošního roku má platit, že školení licence C se může zúčastnit pouze ten, kdo již absolvoval v minulosti školení nižší licence D. Zatím je to informace neoficiální.

Lektor Vladimír Pavlík (t.č. 775 311 957) žádá všechny zájemce, aby se přihlásili v termínu co možná nejkratším, nejpozději do 30. června a aby nahlásili, zda se jedná o základní školení (licence C) nebo doškolení těch, kteří si chtějí prodloužit již v minulosti získanou C licenci.
Školení proběhne po prázdninách, přesný termín bude stanoven podle počtu přihlášených a možností lektora.

(em)

28.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Strážníci zadrželi hledaného muže

Cheb – Strážníci z Chebu zadrželi hledanou osobu.

Z kapsy mu ukradla plnou peněženku

Cheb – Velmi hbité ruce má nejspíš třicetiletá žena z Chebu – patrně ale asi trochu jinak, než si původně myslel šofér, který se s ní dal na parkovišti do řeči…

Na tržnici byly padělky za čtyři miliony

Cheb – Kabelky, peněženky, pásky nebo třeba peněženky patří ke zbožím, které se stále často padělá. Důkazem je i poslední zátah karlovarských celníků z minulého týdne na tržnici Asia Dragon Bazar na Svatém Kříži u Chebu.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení