Třetím kolem pokračoval okresní nohejbalový přebor.

Obhájce titulu SKN Skalná nedal mužstvu PSKK Cheb 96 B na domácím hřišti žádnou naději na úspěch a ve složení Šťastný, Matějka, Steiner, Ulmon, Pilnáček a Vokoun porazili chebský tým jednoznačně 5:1.

Ve třetím kole hráli hráči PSK Cheb 96 A s týmem SK Luby, a protože zápas byl mimo hrací den ve čtvrtek, museli sehrát zápas na půdě Lubů.
Bez hráčů základního kádru Bastla a Textora odjížděli borci PSK s tím, že bod za remízu s bronzovým oddílem loňského ročníku by byl úspěch.
K prvnímu zápasu dvojek nastoupili za hosty PSK Cheb 96 A Krůta s Čeřovským proti nejsilnější dvojce domácích Pecháčkovi s Odlasem. Boj o první body se přesouval z jedné strany na druhou. Po setech 10:8, 6:10, 10:6 byli nakonec úspěšnější hráči PSK – 1:0.Ve druhé dvojce si lehce poradili Brilla, Polan s lubskými borci Kubík, Heřmánek 10:4, 10:7 a přidali druhý bod – 0:2. Za trojici Chebanů do boje o navýšení bodového skóre nasadil kapitán PSK Polan Krůtu Hájka M. a Čeřovského. Za Luby nastoupili Odlas, Pecháček a Bindzar.

Po prohraném prvním setu vystřídali chebští hráči. Za Hájka nastoupil Čeřovský, ale ani toto střídání nezabránilo prohře celkem hladce zvítězili Lubští po setech 10:5 a 10:7 – 1:2. Po prohození dvojek zjískali chebští Hájek, který vystřídal Krůtu, s Čeřovským třetí bod, když si celkem snadno poradili s Kubíkem a Heřmánkem (10:7,10:6) a celkově na 3:1 tím byl splněn cíl alespoň zisk jednoho bodu.

Polan s Brillou prohráli s Pecháčkem a Odlasem po setech (8:10, 10:9, 9:10) – 2:3. K poslednímu zápasu trojic za PSK nastoupili Krůta, Polan, Chalupný proti trojice Pecháček, Kubík, Heřmánek a po třísetové bitvě se nakonec radovali po dobře zahrané hře Chebští, kteří upravili stav na konečných 4:2 a zisk plného počtu bodů.

„Odvézt si dva body z Lubů je určitě úspěch. Podali jsme tentokrát dobrý výkon a až na nějaké drobné výpadky jsem byl spokojen a patří hráčům PSK poděkování,“ uvedl Jiří Chalupný, vedoucí PSK Cheb 96 A.

Mariánskolázeňští na svém hřišti porazili béčko ašské Jiskry 4:2. Družstvo Lázní Kynžvart mělo volno.pá - 17,00 Luby -volno.
V dalším kole se v pátek od 17 hodin utká PSK Cheb A -M.Lázne, L. Kynžvart -PSK Cheb B a v sobotu od 10 hodin hraje Aš B se Skalnou.