Okresní přebor v nohejbalu dvojic, který pořádal nohejbalový oddíl PSK Cheb 96 A na kurtech TJ Agro, má svého vítěze – SKN Skalná A.
Za velmi krásného a teplého počasí byl maratón zápasu i pro některé mladé sportovce velkým zatížením. Přeboru se zúčastnilo dvanáct týmů z okresu – TJ Jiskra Aš B a C, Sokol Lázně Kynžvart, Skalná A,B,C, SK Luby, PSK Cheb A1,A2,B1,B2 a Loko Mariánské Lázně, které pro zranění odstoupily.
Týmy byly rozděleny do dvou slupin ze kterých postupovaly první čtyři do finálové tabulky. Přeborníkem okresu dvojic pro rok 2008 se stala Skalná A švédi – Šťastný, Matějka. Druhé místo obsadila Skalná B (Ulmon Jan, Říha) a na třetím místě skončil SK Luby (Kůrka, Hudeček).

„Mám velkou radost, že se nám podařilo obhájit loňské umístění – tedy první a druhé místo. Věřím, že se nám povede podobně i na přeboru trojic, který se chystá na podzim,“ řekl Pavel Weinfurter, šéf skalenského oddílu.

Pořadí na dalších místech: 4.Aš B, 5.PSK Cheb B1, 6.PSK Cheb A2, 7. PSK Cheb A1 a 8. PSK Cheb B2.
Pro první tři družstva zajistil Okresní svaz nohejbalu pěkné poháry a všechny týmy finálové skupiny dostaly věcné ceny od pořádajícího oddílu.
Přebor dvojic se povedl a už nyní se všichni těší na přebor trojic, který pořádá Jiskra Aš na podzim v sobotu 20. září 2008 od 9 hodin.