Nohejbalový klub SKN Skalná má za sebou pořádnou porci úspěchů. Loni se stal už popáté mistrem chebského okresu a ve své sérii hodlá pokračovat také v letošním ročníku okresního nohejbalového přeboru.

„Také letos bychom samozřejmě chtěli navázat na naše úspěchy z let minulých. Boj o titul v okresním přeboru je ale rok od roku těžší, soupeři se na nás chtějí vytáhnout a určitě nám budou chtít naše cíle zhatit,“ upozornil na stále se zvyšující konkurenci v okresním púřeboru šéf SKN Skalná Pavel Weinfurter, který i nadále může počítat s trenérskou pomocí kouče Karla Ulmona. „Zkušenosti Karla Ulmona jsou k nezaplacení a jsem rád, že povede mužstvo také v letošním ročníku,“ přiznal Weinfurter.

Kádr mužstva zůstal pohromadě. Opět se bude opírat o zkušené Erika Šťastného, Václava Matějku, Jiřího Steinera či Pavla Weinfurtera.
Za největší konkurenty v boji o titul považuje Pavel Weinfurter týmy PSK Cheb A, M. Lázně a Aš B. „Právě Ašští mají nejpočetnější soupisku. Zrušením mužstva C mají velký výběr kvalitních hráčů, a tak by Aš mohla promluvit do konečného pořadí,“ domnívá se šéf skalenského klubu SKN Skalná.
Okresní přebor, který se letos bude hrát na dva dopady, začíná za necelých čtrnáct dní (24. dubna). Skalenské mužstvo má první kolo volno, proto jej využije k tréninku.

(em)