Na nově vybudovaném beachvolejbalovém hřišti v areálu Aquafora ve Františkových Lázních se utkalo šest trojic, aby bojovalo o prvenství na turnaji Fitforum Cup 2007.
I když počasí nebylo vyloženě letní a místy i vydatně zapršelo, sešlo se celkem uspokojivé množství volejbalistů i těch, kteří tento sport hrají výjimečně, ale rádi.

Prvenství vybojovali a roli favorita splnili ´BB Group´ ve složení Beránek, Behyna a Janušková. Na druhém místě skončila beachvolejbalová trojice ´A je to´ v sestavě Werner, Uhlík a Pavlovská. Bronzový stupínek obsadila trojice ´Mrzáci´ , kterou reprezentovali P. Weinfurter, Slavíková a Mikešová.
Další v pořadí skončilo družstvo ´Auťáci´ ve složení Peroutková, Šnajdrová a Jaška, pátí byli ´Bonbonky´ v sestavě Ciglánský, Syrový a Jirásková a čestné poslední místo obsadila trojice ´Los Lazaros´ ve složení Cabal, Matějíček a Němečková.
Vítěz si odnesl putovní pohár, dalšími cenami byly poukazy na masáže a saunu, müsli tyčinky a další drobné ceny. Tou nejlepší cenou pro všechny účastníky však bylo dobře strávené sobotní dopoledne spojené s pohybem.
Výsledky


Skupina 1
Auťáci – Mrzáci 2:1, – Los Lazaros 2:0.
Mrzáci – Los Lazaros 2:0.


Skupina 2
BB Group – A je to 2:1, – Bonbonky 2:0.
A je to – Bonbonky 2:0.


O 5. místo
Los Lazaros – Bonbonky 0:2


O 3. místo
Mrzáci – Auťáci 2:1


Finále
BB Group – A je to 2:0

„Myslím, že nultý ročník dopadl výborně, všichni se moc bavili, byla tu skvělá atmosféra. Chceme se tu sejít i příští rok, ale ještě letos v září bychom chtěli ještě jeden turnaj, opět trojic, uspořádat,“ prozradila Kateřina Slavíková, hlavní organizátorka beachvolejbalové akce na hřišti u Aquafora.
Jak jsme se později dozvěděli, i přes chladné počasí netrpěli účastníci turnaje zimou. Rozehřál je nejen samotný volejbal, ale také fernet – od organizátora jediný povolený doping, který mnohým dodával potřebnou energii. A na hřišti to pak bylo vidět – výkony hodné profesionálů!