Absolutní vítězkou Grand Prix Nutrend 2007 ve fitness a bodyfitness se stala dvaatřicetiletá sportovkyně a provozovatelka chebského Sportcentra Jana Stöckelová. Po loňském titulu vicemistryně světa tak přidala další úspěch do své sbírky.
Olomoucká velká cena byla rovněž nominací na blížící se světový šampionát ve španělské Santa Susanně, kde Jana Stöckelová téměř před rokem vybojovala stříbrnou medaili. Chebská závodnice nebude ani na letošním mistrovství světa chybět a bude tak mít šanci poprat se opět o svůj první světový titul.

„Jsem ráda, že to v Olomouci tak dopadlo. Potěšilo mě, že jsem se stala nejen absolutní vítězkou mezi fitness a bodyfitness, ale samozřejmě se také nominovala na svět,“ vzkázala nám po telefonu šampionka z Olomouce, která ani svůj úspěch zatím nijak neslavila. „Byla jsem docela unavená, navíc mě ještě čekala dopingová kontrola. Pak už jsem šla spát,“ dodala.

Spolu s Janou Stöckelovou odjely na zkušenou ještě další tři závodnice. Těm se ale nepodařilo projít eliminací.
„Děvčata byla velmi dobře připravena a určitě byly pro ně závody velkou zkušeností. Jenže protože byla olomoucká velká cena také nominací na světový šampionát pro Polky a Slovenky, sešla se tam skutečně velká a silná konkurence, na kterou ještě naše děvčata neměla. Rozhodně však nemusí skládat zbraně. Příští víkend je čeká další pohárový závod, ve kterém se utkají s českými závodnicemi a kde by mohla prodat všechno to, co do náročné přípravy vložila,“ říká Stöckelová.