Družstvo dorostenek házené Lokomotivy Cheb se zúčastnilo velkého mezinárodního turnaje v Berlíně, kde se konal už sedmačtyřicátý ročník.
Házenkářské klání mělo vysokou sportovní úroveň. Účastnilo se ho 30. družstev z Rumunska, Maďarska, Rakouska, Polska, Švýcarska a výběrů spolkových zemí Německa. Chebská děvčata se v této konkurenci neztratila a umístila se na konečném 10. místě.
Je jen škoda, že ve skupině jim scházela pouze jedna branka k tomu, aby mohla bojovat o celkové vítězství v turnaji. V deseti sehraných zápasech tak získala šest vítězství, jednu remízu a tři porážky.

„Rádi bychom poděkovali firmě Západní Stavební DL a.s., která nám pomohla se zajištěním dopravy do dějiště turnaje v Berlíně,“ vzkázal partnerům Vratislav Nitka, jeden z dvojice trenérů chebského družstva dorostenek.

Výsledky dorostenek
Lokomotivy:
Loko Cheb - Výběr Hessenska 8:8, Výběr Berlína 11:9, SŠ Warschau 7:8, Výběr Sasko-Anhalt 13:4, CSS Bukurest 7:5, Výběr Bavorsko 2 11:6, Výběr Bádenska 9:5, MGA Wien 11:5, Výběr Bavorsko 1 9:11, Goldberger Budapest 7:14.