Velká fotbalová sláva se konala na hřišti v Hroznatově, kde pořádala TJ Hroznatov a FOVA Cheb už druhý ročník turnaje v malé kopané starých pánů, fotbalistů starších pětačtyřiceti let.
Nechyběla muzika, točené pivečko a samozřejmě také pečená masa a klobásy.

Do turnaje se přihlásilo třináct mužstev a mnozí přítomní pamětníci si tak mohli zavzpomínat na časy, kdy se tito dnes už chlapi v nejlepších letech proháněli po hřištích, stříleli branky, nebo gólům svými zákroky zabraňovali. Na mnohých se čas podepsal porostem hlavy nebo také větším bříškem, ale na hřišti jako by se tento zub času neprojevil. Všichni totiž hráli jako za mlada.

V souboji o třetí místo zvítězili až na pokutové kopy hráči Březové, jejichž brankář Zeman byl hazlovským ostrostřelcům největší překážkou.
Turnajovým pavoukem se nejdále dostali fotbalisté domácího Hroznatova a FOVY Cheb. Ve finálovém zápase se střelecky dařilo nejvíce dvojici Novák–Hála alias Kolís, kteří zatížili konto Hroznatova každý dvěma brankam a pomohli tak svému týmu k výhře 4:2.

Výsledky

ČtvrtfináleBřezová – Lítov 2:0, FOVA Cheb - Sostroj 2:1, Hroznatov – Luby 2:1, Odrava - Hazlov 1:2.

Semifinále
Březová – FOVA Cheb 1:2, Hroznatov - Hazlov 1:0

O 3. místo
Březová – Hazlov 3:1 (na penalty)

Finále
FOVA Cheb – Hroznatov 4:2

Dobrá zábava však pokračovala i po fotbalovém klání. Rozebíraly se nejen samotné zápasy, ale zavzpomínalo se i na doby minulé.