Nohejbalisté na Chebsku se činí, o čemž svědčí nejen rozběhnutý okresní přebor týmů, ale také boje o tituly přeborníka dvojic a trojic. Nejvíce se zatím daří nohejbalistům SKN Skalná, kteří vyhráli přebor dvojic (patřilo jim rovněž druhé místo) a nyní zvítězili i v přeboru trojic (byli ještě třetí). Dobře rozjetý mají i přebor, kde zatím vedou tabulku.

První zápas play–off byl nad očekávání jednoznačný, tedy alespoň podle výsledku. Skalná porazila na svém hřišti PSK Cheb 96 B 5:1. „S výsledkem jsem byl spokojený, hra byla vyrovnaná. U chebského týmu mi zejména u dvojic chyběl větší zápal. Odvetu teď v pátek rozhodně nepodceníme,“ řekl po duelu Pavel Weinfurter, šéf skalenského klubu a jeden ze strůjců vítězství. Druhý duel Jiskra Aš B – SK Luby byl pro déšť odložen.

Okresní přebor trojic se konal v areálu RENTAX Cheb a tentokrát ho pořádal PSK Cheb 96.
Do turnaje se přihlásilo celkem jedenáct družstev okresu – TJ Jiskra Aš B a C, SKN Skalná A a B, PSK Cheb 96 A a B, SK Luby A a B, SK Fr. Lázně, NC Lázně Kynžvart, Lokomotiva M. Lázně.
Týmy byly rozlosovány do dvou základních skupin ze kterých postupovaly do finále z každé skupiny první tři družstva.
První skupina : SKN Skalná A, SK Luby A, PSK Cheb 96 B, NC Lázně Kynžvart, TJ Jiskra Aš C.
Druhá skupina: SKN Skalná B, SK Luby B, PSK Cheb 96 A, SK Františkovy Lázně, TJ Jiskra Aš B, Lokomotiva Mariánské Lázně.

Do finálové skupiny postoupily z první skupiny SK Luby A, SKN Skalná, PSK Cheb 96 B. Z druhé skupiny PSK Cheb 96 A, SKN Skalná, TJ Jiskra Aš B. Ve finálové skupině se započítávaly zápasy ze základních skupin. O vítězství a přeborníkovy okresu rozhodoval poslední zápas mezi PSK Cheb 96 A a SKN Skalná A.Po třísetové bitvě odešli vítězně SKN Skalná a při stejném počtu bodů rozhodlo o přeborníkovi okresu vzájemné utkání. „Po výhře ve dvojicích jsme už ani nečekali, že ve trojicích získáme další titul. Je to obrovský úspěch. Na tomto turnaji se mi líbila hra Lubů, mladého týmu Aše a v neposlední řadě také PSK Cheb 96 A, kterému tak trochu chybělo štěstí. Hodně se mluvilo o tom, že po přeboru trojic chce prý s nohejbalem končit Bohouš Krůta. To by byla pro chebský nohejbal velká škoda. Doufáme, že to nemyslel vážně,“ vzkázal zklamanému Krůtovi Pavel Weinfurter.

Konečné pořadí přeboru trojic1. SKN Skalná A (Weinfurter T.,Steiner,Ulmon K.)
2. PSK Cheb 96 A(Brilla P., Polan, Krůta)
3. SKN Skalná B (Weinfurter P., Lehár, Říha)
4. SK Luby A (Odlas, Pecháček ml., Pecháček st.)
5. PSK Cheb 96 B (Čeřovský, Textor, Chalupný)
6. TJ Jiskra Aš B (Novotný, Rada, Huspek)
7. SK Františkovy Lázně, 8. SK Luby B, 9. Lokomotiva Mar. Lázně, 10.NC Lázně Kynžvart, 11.TJ Jiskra Aš C.

Pořadatelé děkují nejen všem zúčastněným za hodnotné výkony, ale rovněž i majiteli kurtů Jaroslavu Chmelovi, který propůjčením areálu umožnil odehrání nohejbalového klání.