Okresní nohejbalová liga pokračovala třetím kolem play-off a dvanáctým kolem skupiny o4-10.místo.
V play-off přivítali na domácím hřišti nohejbalisté Skalné hráče Jiskry Aš B a pouze výhra jim mohla zajistit titul. Skalenští sice prohrávali po první dvojce 0:1, pak ale druhá dvojice T. Weinfurter, J. Steiner srovnala a Skalná se dostala do vedení až 4:1. Nakonec Ašští upravili na konečných 4:2 a oslava mohla začít.

„V zápase se dařilo oporám, dnes ale nejvíce Tomáši Weinfurterovi, který celý zápas odtáhl,“ hodnotil duel Karel Ulmon, trenér SKN Skalná.
„Ze začátku jsme měli trochu svázané nohy, ale pak už jsme neponechali nic náhodě. Je to obrovský úspěch. Poděkování zaslouží hráči, trenér, ale i sponzoři,“ řekl Pavel Weinfurter, šéf klubu.
„Soupeř dnes byl velmi dobrý. Potřebovali jsme vyhrát a to se nám podařilo, takže můžeme být jen spokojeni,“ konstatoval Jiří Steiner, který rovněž přispěl k titulu.
„Bylo důležité, že soupeř přijel v nejlepší sestavě, my také, a tak myslím, že měl duel svoji kvalitu. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené,“ uvedl Tomáš Weinfurter, nejlepší hráč střetnutí.

„Soupeř byl lepší a kvalitnější, navíc to vítězství víc chtěl. K výhře i titulu mu srdečně blahopřejeme,“ vzkázal Skalenským Marián Lichtenberg, tahoun ašského týmu.

„Úspěchu nohejbalistů si velmi ceníme. Je to pro Skalnou vynikající reklama,“ dodal Ota Skala, místostarosta Skalné, který se oslav rovněž zúčastnil.
Po zápase bouchalo na hřišti šampaňské a jak manželé Vokounovi slíbili, došlo i na borůvkové knedlíky, které byly jako vždy vynikající. Nechyběly ani naložené steaky, zlatavý mok a ohňostroj – prostě oslava se vším všudy! A jak jsme se druhý den dozvěděli od nejvytrvalejších, končila oslava až v pozdních nočních hodinách

V dalším zápase nevyužili domácího prostředí hráči SK Luby a prohráli s týmem PSK Cheb 96 B 2:4.
Výsledky: Pecháček st., Pecháček V. ml. - Čeřovský Leskovjan 1:2, Odlas, Pecháček M. - Šťastný, Matějka 1:2 Odlas, Pecháček st., Pecháček V.ml. - Šťastný, Matějka, Čeřovský 2:1. Pecháček st., Pecháček V. ml. - Šťastný, Matějka 1:2 a Odlas, Pecháček M. - Čeřovský, Leskovjan 2:0, Odlas, Pecháček V. ml., Pecháček V. – Šťastný, Matějka a Leskovjan – 0:2.


Ve skupině o čtvrté až desáté místo se hrálo dvanácté kolo: TJ Jiskra Aš C – NC Lázně Kynžvart 4:2, SK Fr. Lázně-NC Západní Stavební 1:5, PSK Cheb 96 A – Loko M. Lázně 4:2.

Po příštím kole se rozhodne, který tým z play-off spadne do skupiny o 4-10. místo, zda to bude PSK Cheb 96 B nebo Luby.
První tři postupují do podzimního krajského přeboru. Jisté už to mají týmy Skalné a Jiskry Aš B.