Oddíl Rekreačního sportu TJ Lokomotiva Cheb připravil na veřejné plovárně v Dřenici celodenní soutěže v netradičních sportech pro děti a mládež.
Deště z minulých dní ovšem připravily z pískových hřišť spíše bahenní koupele, a tak plánovaná utkání v beachhandballu a beachvolejbalu se nakonec neuskutečnila. Stejně tak sešlo z plánovaných her na travnatých plochách. A tak organizátoři pro více jak 60 dětí a další dospělé účastníky musely improvizovat v krajně větrném a deštivém počasí, které celou akci provázelo. Soutěže ve vybíjené, fotbale, ve stolním tenisu, v petangu a kriketu si všechny děti se zájmem vyzkoušely a vrcholem pak byla překážková dráha, která prověřila všestrannost mladých sportovců.

Tradiční opékání vuřtů se i přes nepřízeň počasí k radosti dětí konalo. Na závěr byly děti za soutěže odměněny hodnotnými sportovními cenami a dospělí si odnesli alespoň dobrý pocit z aktivního trávení volného času.
A tak více jak 100 dětí a dospělých prožili na plovárně příjemný den se sportem, které jim za finanční pomoci Města Chebu zorganizovali členové Rekreačního sportu a trenéři mládežnických družstev oddílu házené TJ Lokomotiva Cheb, za což je nutné všem poděkovat.