Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pro volejbalové oddíly

CHEB - Mění se způsob vyřizování herních náležitostí

25.8.2007
SDÍLEJ:

ilustrační foto Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

V nové volejbalové sezoně 2007/2008 se zcela mění způsob vyřizování herních náležitostí potřebných ke startu v mistrovských soutěžích. Týmy už nebudou vypisovat soupisky, které jim následně potvrdí řídící orgán, ale samy si je „vyjedou“ přes VIS, což je volejbalový integrační systém, a také si je samy budou moci i průběžně doplňovat a v souladu s řády ČVS i měnit.

K tomu však je nutné, aby týmy co nejdříve, pokud možno okamžitě, nahlásily krajskému správci VISu Mgr. P. Janusovi na telefonní číslo 774892590 své e-mailové adresy a ostatní potřebné údaje nutné k přidělení práv na VIS vstupovat a do soutěží a soupisek nahlížet.
Bližší pokyny a detailnější vysvětlení obdrží organizační pracovníci družstev startujících jak v krajských, tak i okresních mistrovských soutěžích na jednání výboru KV ČVS Karlovy Vary, které se uskuteční v pondělí 3. září 2007 od sedmnácti hodin v kavárně sokolovského Hornického domu.
Kromě již zmíněné problematiky se na něm účastníci seznámí i s činností tohoto regionálního svazového orgánu v uplynulém období, včetně hospodaření a plánu rozpočtu na rok 2008, i s tím, jak jsou zajištěny nové mistrovské soutěže.

V programu schůze je i předávání diplomů a pohárů krajským přeborníkům a ocenění řady funkcionářů, kteří se dožívají významných životních jubileí a kteří se zasloužili o rozvoj volejbalu nejen v místě svého bydliště, ale i v celém Karlovarském kraji.
Jejich odměnou budou čestná uznání a medaile O. Kouckého, což je nejvyšší možné ocenění udělené krajským orgánem.
Znovu důrazně připomínáme, aby mohly být v následujícím týdnu zahájeny okresní přebory dospělých, je účast organizačních pracovníků družstev, která v těchto mistrovských soutěžích startují, naprostou nezbytností!

25.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Robert Fulghum.

Americký spisovatel Robert Fulghum přijede i do Chodova

Obal prvních Stínů nad Krušnými horami.

Chcete být jedním z autorů? Stíny nad Krušnými horami budou mít své pokračování

Seniora měsíce trýznila, bila ho, nutila krást a brala mu důchod

Sokolovsko – Téměř půl roku musel snášet týrání devětašedesátiletý muž v malé obci na Sokolovsku. Do svého bytu si ho nastěhovala o čtyři roky mladší žena, která mu slibovala pohodový a bezstarostný život. Opak byl ale pravdou.

Podvodník připravil stát na daních o jeden milion korun

Karlovy Vary - Na téměř 1,1 milionu korun si přišel devětačtyřicetiletý muž, který peníze získal tak, že o ně připravil stát na daních.

Chebští tanečníci opět zabodovali

Cheb - Další úspěšnou misi mají za sebou tanečníci ATK Standard Cheb. Ti se tentokrát představili v Kladně a v Říčanech. A domů se s prázdnou nevrátili.

Pod obraz se zpil školák na výletě

Karlovy Vary – Neskutečných 1,85 promile alkoholu měl v krvi patnáctiletý žák deváté třídy základní školy v Mariánských Lázních, který se pod obraz zpil na výletě do Karlových Varů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení