Velmi úspěšná byla trojice mladých mariánskolázeňských zápasníků o víkendu na VII. Mezinárodním turnaji memoriálu Františka Vejsady ve volném stylu mládeže v Praze. Tři borci - Karel Smeták, Jan Řezník a František Procházka předvedli vynikající výkon a odváží si z Prahy tři medaile a pohár.

Na tradiční klání přijelo 142 mladých zápasníků. Kromě českých zápasníků zápasili i borci z Německa, Slovenska, Polska a Švýcarska. Bojovalo se na dvou žíněnkách. Ve váze do 47 kg vybojoval Jan Řezník zaslouženě zlatou medaili. Honza neměl žádné problémy, všechny své soupeře hladce porážel. V jednom utkání překvapil nejen trenéry, ale i přítomné diváky, kteří jeho výkon oceňovali potleskem. „Využíval můj korunní chvat “havaják“, jež jsem ho naučil a který se používal v 60. a 70. letech. Tento chvat již nikdo nezná a když se umí, tak soupeř nemá šanci. Tato kategorie byla opravdu hodně silná. Mladý borec, ač trénuje teprve dva roky, udělal kus práce. Jednou bude určitě nadějí českého zápasu,“ řekl František Hejplík, trenér mariánskolázeňských zápasníků.

Karel Smeták ve váze do 73 kg vybojoval druhé místo. V Praze předvedl zatím svůj nejlepší výkon. Po čtyřech výhrách a jedné porážce na body získal stříbrnou medaili.
Úspěšný byl i v kategorii do 59 kg František Procházka, který si přivezl bronzovou medaili. Franta zápasil velice dobře, čímž mile překvapil.
Za své výkony si borci přivezli zároveň i pohár za třetí místo v družstvech.
„Nejvíce mě potěšilo, když mi volal ze Svazu zápasu ČR šéftrenér J. Vejsada a blahopřál mi k těmto úspěchům. Rád bych poděkoval mému asistentovi M. Pincovi, který měl výpravu v Praze na starosti,“ dodal zkušený kouč.