Výhra z Františkových Lázní měla chebskou reprízu a Chebáci přezimují neporaženi na vedoucí příčce soutěže až do jarní části.
Chebští minigolfisté odehráli druhý ligový turnaj, který se uskutečnil na hřišti u zimního stadionu v Chebu. Pořádající oddíl Varieté Jesenice, který je zde domácím, se hostitelské role ujal vzorně.

Chebští se však jako na návštěvě nechovali a využili výborné znalosti hřiště, kde působili řadu let. Od prvního kola se ujali vedení, svoji pozici udrželi až do závěru a podruhé za sebou zdolali silný tým Chomutova. Na třetím místě skončili hráči domácího oddílu Varieté Jesenice. Touto výhrou potvrdili chebští vedoucí pozici 2. ligy a svoji neporazitelnost si udrží minimálně do jarní části, kdy bude druhá liga pokračovat.
Úspěch zaznamenali Chebští také mezi jednotlivci a triumfovali ve třech kategoriích.
V soutěži mužů slavili chebští dvojnásobný úspěch a jejich hráči vybojovali první dvě příčky. Za vítězným Františkem Nečekalem mladším skončil Jan Wolf, který v závěrečném rozstřelu o druhé místo porazil františkolázeňského Jiřího Míku.
Jana Nečekalová vybojovala další triumf pro chebské barvy, když vyhrála ženskou kategorii před Petrou Vosníkovou z Chomutova a Jaroslavou Fiedlerovou z Františkových Lázní.

Seniorská soutěž byla jediná, kde Chebští neskončili na stupních vítězů. Na ty vystoupili Františkolázeňští Jan Hála, Jaroslav Kratochvíl a Jan Bireš.
Žákovskou kategorii vyhrál Jakub Wolf z Chebu před Josefem Hubingerem z Plzně a v juniorském klání zvítězil Martin Petrů z Chomutova před dalším Chebákem Tadeášem Šatrou.

Tuto neděli 16. září pořádají chebští minigolfisté tradiční a oblíbený turnaj pro veřejnost a všechny zájemce o hru zvou do minigolfového areálu v Břehnické ulici v Chebu. Turnaj začíná od 14 hodin a soutěžit se bude ve všech věkových kategoriích. „Startovné činí 50 Kč a nejlepší hráči obdrží pěkné poháry a diplomy. Každý účastník turnaje zaplacením startovného obdrží i párek a limonádu,“ sdělil předseda oddílu František Nečekal starší, který bude hlavním organizátorem turnaje. Reportáž z tohoto turnaje najdou čtenáři na sportovních stránkách Chebského deníku.