Skalenští využili domácího prostředí a vysoko svého soupeře porazili.
Už v 5. min. šla Skalná do vedení po střele Tomáše Pěčka, kdy prudkou přízemní střelou z 18 metrů nedal hostujícímu brankáři Beránkovi šanci. Po gólu volala šance ze 7. min., kdy domácí Jaroslav Karlovský po průniku do šestnáctky střelou podél branky těsně minul.

FK Kema Skalná 4
FK Božičany 1
po poločase 1:0

Hra následně pokračovala v režii Skalenských. V 18. min. po krásné kombinační akci Josef Frič střílel těsně nad branku Božičan. První roh hostů přišel až ve 21. min. a první střela ve 25. min., přesto se začínala hra vyrovnávat. Do konce prvního poločasu měli domácí ještě několik dobrých střeleckých pokusů, které brankář Božičan pochytal.

Ve druhé půli měla Skalná opět dobrý začátek, kdy ve 47. min. dobře hrající Tomáš Pěček střílel nad břevno. V 50. min. se zahrával ze třiceti metrů přímý kop, který našel hlavu Karlovského, ale bravurním zákrokem hostující brankář vytlačil míč mimo branku na roh.

Druhá branka Skalné přišla v 53. min., kdy Gustav Špicel přešel po lajně přes dva hráče do šestnáctky a podél celé brány nahrál ideálně volnému Petrovi Blaslovi - 2:1. V 62. min. ale po ojedinělé akci hostí Jan Rubáš střelou mezi tři hráče k tyči dal kontaktní branku – 2:1. Potom nastala hra plná nepřesností. Vše korunoval Špicel, který v 75. min., kdy po chybě libera Božičan šel zcela sám na branku, ale trestuhodně šanci zahodil.

V následujících minutách ale Skalenští opět přidali a v 78. min. po sérii narážeček směrem do pokutového území Tomáš Pěček zkušeně uklidil míč do sítě - 3:1. Hosté se připomněli v 80. min. pěknou střelou nad břevno, která volala po gólu. V 80. min. po rychlé kombinační akci vstřelil z malého vápna J. Karlovský branku na konečných 4:1.
FK Kema Skalná: D. Mácha, J. Tržil (86. T. Zuber), R. Kirch, L. Flaksa, J. Makovec, J. Kapic, P. Blasl, T. Pěček, J. Frič, G. Špicel (73. R. Mrázko), J. Karlovský (90. C. Cinade). Trenér: Jiří Pingert, asistent trenéra: Lubomír Valenta
Ž K: 1:3, ČK: 0, diváci: 70.

Na velmi dobře připraveném hřišti odřídil s přehledem utkání rozhodčí Ivan Balhar s asistenty.
„Za stavu 2:1 se hrála vyrovnaná partie. Třetí gól nás srazil na kolena. Ze Skalné se mi líbila opora obrany L .Flaksa a záložník T. Pěček. Z našich hráčů bych pochválil především brankáře Roberta Beránka a Jiřího Rubáše ze zálohy. Jinak zasloužené vítězství Skalné, gratuluji,“ uvedl po utkání trenér SK Božičany Marcel Petr starší.

Trenér FK Kema Skalná Jiří Pingert byl po zápase určitě spokojenější, „V prvním poločase byl soupeř slabší, ale jak jsme polevili, dostával se do hry. Měli jsme také spoustu nepřesných přihrávek. Ve druhé půli si soupeř vytvořil pár šancí. Po zlepšení hry naší zálohy pak padaly branky. Škoda jen neproměněných šancí. Bojovný výkon celého týmu, přesto bych vyzdvihl hráče jako Flaksa, Pěček, Frič a Karlovský, kteří byli hodně vidět.“