Pořádali ho v neděli na Liberecku a karlovarská cyklistika tam vytěžila dvě medaile.
Nejrychlejší čas v závodě, který se jel na 18 km dlouhé zvlněné trati z Hodkovic nad Mohelkou do Českého Dubu a zpět, zajel Petr Novák ze stáje RSC – VCT, vítěz nejmladší kategorie do 29 let, kterému chronometr naměřil 22 minut a 38 vteřin. Nás ale zajímá především veteránská kategorie nad 50 let, kde startuje karlovarsko-sokolovský tandem Killinger s Krummerem. Ve své věkové skupině nenašli pod Ještědem rovnocenného soupeře a bojovali jen mezi sebou. Ludvík Killinger projel v dresu své stáje Cyklo Team Killi cílem v čase 23,40 a bral zlato v kategorii M50b, Radoslav Krummer v barvách Slavie Karlovy Vary byl o pouhé dvě vteřinky pomalejší a bral rovněž zlato, ale v kategorii M50a. Třetí v absolutním pořadí padesátníků Stanislav Hájek (Cyklosport Kern) už byl přesně o minutu pomalejší než Krummer.

V kategorii M30 zastupoval lázeňskou cyklistiku Ludvík Killinger mladší, zajel čas 25,19 a skončil sedmý, a stejné místo v kategorii M70 obsadil v čase 30,59 Zdeněk Makoň (MCB Sokolov).
Jako růže mezi trním si mohla připadat Věra Ježková ze Slavie Karlovy Vary, která jako jedna ze tří žen na startu byla klasifikována v kategorii mužů nad 60 a v čase 36,04 skončila na 35. místě.
Boskovická časovka byla poslední prověrkou sil před evropským šampionátem masters, který se jede v tomto týdnu ve Žďáru nad Sázavou. Ve čtvrtek je na programu časovka jednotlivců a v pátek silniční závod jednotlivců a ani na Vysočině nebudou chybět masters Karlovarska